Alex Pereira vs. Yousri Belgaroui i Robin Van Roosmalen vs. Petpanomrung Kiatmookao na GLORY 55

Mistrzowskie starcia w rozpisce lipcowej gali.
Jak poinformowała w mediach społecznościowych organizacja GLORY, podczas gali oznaczonej numerem 55 dojdzie do dwóch pojedynków, których stawkami będą mistrzowskie tytułu. W kategorii średniej Alex Pereira (38-6) podejmie Yousriego Belgarouia (24-4) zaś w dywizji piórkowej Robin Van Roosmalen (50-16-3) zmierzy się z Petpanomrungiem Kiatmookao (157-37-2).

Pereira zdobył mistrzowski tytuł pokonując na gali GLORY 46 Simona Marcusa. W ostatnim starciu – w grudniu na gali w Holandii – Brazylijczyk zrewanżował się Belgarouiowi pokonując go przez TKO w III rundzie.

Belgaroui od czasu porażki poniesionej z rąk Pereiry stoczył jedną walkę, podczas ostatniego eventu – GLORY 53 – Holender pewnie pokonał Dawida Kasperskiego.

Van Roosmalen jest niepokonany od czerwca 2016r. kiedy po niejednogłośnej decyzji sedziów przegrał z Sittichaiem Sitsongpeenongiem rywalizację o pas wagi lekkiej. Od tamtej pory wygrał pięć walk z czego dwie w obronie mistrzostwa wagi piórkowej.

Kiatmookao od czasu porażki z Roosmalenem w zeszłym roku stoczył trzy pojedynki na galach GLORY pokonując kolejno Xie Lei, Zakarię Zouggary’ego oraz Abdellaha Ezbiriego.

Gala GLORY 55 odbedzie się 20 lipca w Las Vegas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *