Aleksander Emelianenko poszukiwany

Rosjanin po raz kolejny ma problemy z prawem.

Aleksander Emelianenko (23-7) jest podejrzany o gwałt oraz kradzież paszportu swojej sprzątaczki. W środę został umieszczony na liście poszukiwanych z powodu nie stawienia się na przesłuchanie w ustalonym terminie.
To nie pierwszy raz kiedy Alex wchodzi w konflikt z prawem. W 2013r. został ukarany za chuligaństwo oraz bójkę w moskiewskiej kawiarni.

Młodszy brat Fedora jednak nadal walczy. W 2013r. wygrał 2 walki, w bieżącym roku walczył raz i przegrał. Kolejne starcie ma zaplanowane na 25 maja a jego przeciwnikiem będzie Jeff Monson.

12 thoughts on “Aleksander Emelianenko poszukiwany

 1. Jak Fedor władz nie uprosi (w sumie ulubieniec Putina), żeby mu oddzielną celę i samotne spacery dali, to za gwałt go w rosyjskim więzieniu zabiją albo przecwelą i mu sława ani umiejętności nie pomogą. Czy nie mam racji?

 2. już niepotrzebne plotki i spekulacje,

  „Aleksander Emelianenko (23-7) jest podejrzany o gwałt oraz kradzież paszportu swojej sprzątaczki…”

  Poniżej moja własna teoria, z którą nie musicie się zgadzać + coś od siebie, jako że bardzo rzadko się wypowiadam publicznie – postaram się żeby było napisane dobrze oraz tak żeby chociaż jedna osoba podrapała się po głowie i pomyślała że czas coś ze sobą zrobić, taki już jestem, jeżeli komuś nie odpowiada to nie musi czytać – nie przepraszam.

  Czy uważacie że osoba która jest bardzo popularna (po dużej części zasługa brata, ale nie tylko) jest w stanie:

  ZGWAŁCIĆ SPRZĄTACZKĘ I PODEBRAĆ JEJ… PASZPORT?
  Nawet gdybym chciał – nie uwierzyłbym.

  Rosja, sprzątaczka, Alexander Emelianenko, gwałt i kradzież… ciekawe 🙂

  Wcześniejsza sprawa z udziałem zawodnika – jak najbardziej wiarygodna, ale też nie można wypowiadać się na ten temat tak jakbyśmy to widzieli i bardzo dobrze znali sytuacje, to tak jak wierzyć że „brudne sprawy” czy inne ogłupiacze są na faktach, a nie dla manipulacji i ogłupiania (pamiętam słowa sympatycznej pracującej do dziś Kobiety która przepracowała jakieś 30 lat w zawodzie:

  „PIEPRZĄ GŁUPOTY, SKĄD TACY MŁODZI BY MIELI NA TAKIE WAKACJE…”
  -Jak można tak to odebrać?

  I tak dzień w dzień z rana dyskusje, ploteczki, narzekanie… w wielu miejscach pracowałem, prawie wszędzie tak samo, przykładowo budowlanka gdzie się pracuje i jest kontrola przez kierownika czyli nie ma picia w pracy… jest ruch od samego rana co daje pozytywny klimat, porządek w głowie, żarty 😉
  Prace trzeba lubić i trzeba pracować.
  Podałem dobry przykład, bo nie będę się rozpisywał o braku zamiłowania do czegokolwiek przez rasę ludzką.

  Nie oglądam zakłamanej teleWIZJI od +- 6 lat, kiedyś też kłamali ale przynajmniej to było ciekawsze.
  Moje myślenie: jak coś będę chciał obejrzeć to obejrzę w internecie który pochwalam za możliwości np. rozwinięcia się oglądając coś co nas ciekawi.

  Dlaczego to napisałem?
  Czytając głupie komentarze, mam nadzieję że chociaż jedna osoba weźmie to do siebie i zacznie inaczej myśleć.
  Szczerze wątpię, ale wolę poświęcić czas starając się – sam słuchałem jak ktoś dobrze radzi i na dobre to wyszło.

  Otwórz oczy, bądź optymistą jak nie jesteś, pomagaj!
  Co ma się stać to się stanie!
  Masz jedno życie więc żyj i pamiętaj, dobro wraca, zło też, więcej dobra powróci, mniej zła się pojawi.
  Nie interesuje mnie zdanie osób które się nie zgadza z tym co napisałem, oczywiście ma jak najbardziej ma prawo do swojej opinii.
  I nie hejtujcie, bardzo tego nie chce.
  Niech nasze dzieci za paredziesiąt lat wiedzą że Polska to piękny kraj i wspaniali ludzie, biedni czy bogaci.

  Pozdrawiam

 3. Jaką macie pewność, ze on to zrobił faktycznie? Nawet go nie przesłuchano! To, że się nie stawił nie znaczy, że jest winny jednak działa na niekorzyść oczywiście (podważa wiarygodność). Poza tym nie oceniajcie człowieka po jakichś newsach. To może być prawda a równie dobrze sprzątaczka mogła to ukartować. Na przykład najpierw odbyła stosunek bez żadnych sprzeciwów czyli „normalnie”, a później zgłosiła na policję gwałt. Mało było takich historii? Liczba ludzi chcących Cię okraść rośnie wprost proporcjonalnie do grubości Twojego portfela, tyle. Mnie to ani chłodzi, ani grzeje. Nie znam go osobiście i gówno mnie obchodzi co robi poza ringiem/klatką. Wam również polecam nie interesowanie się życiorysem ludzi, których nie znacie. No chyba, że są Waszymi idolami czy wzorem do naśladowania, zawsze coś dobrego można podłapać 😉
  Z kolei to, że jest „recydywistą” nie świadczy o niczym, bo nie został oskarżony wcześniej o gwałt. To, że w „kawiarni” ktoś go zaczepił i się wkurwił to nie jest jakieś niezwykłe. Tym bardziej dla człowieka, który na co dzień walczy. Nie każdy potrafi się zawsze opanować, a wiadomym jest (być może nigdy nie byliście w takiej sytuacji), że gdy wszyscy wiedzą, że umiesz się bić i jesteś „kozak” to będą chcieli Cię sprawdzić. Fedora by nikt nie zaczepił bo był najlepszy, ale takiego któremu różnie wychodzi to już łatwiej 😉
  Emocje zostawcie dla bliskich a pot na sali treningowej 😉 Pozdro!

 4. Jak można upaść tak nisko ? Gwałt na sprzątaczce i kradzież paszportu ? Nawet na gangstera się już nie nadaje.

  Może i lepiej byłoby go na jakiś czas przymknąć zanim zacznie wynosić sedesy z toalety publicznej i gwałcić bankomaty.

 5. Plus racja 😀 to tak samo jak rzekoma pedofilia u ksiezy :d wystarczy ze jakis lewacki szmatlawiec cos nabazgroli jak w prlu albo przekupia jakiegos brudasa biednego i juz zeznania rzekome maja 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *