Alan Jouban złamał nogę, zanim znokautował Bena Saundersa podczas UFC on FOX 28

MMAjunkie.com

Alan Jouban nabawił się kontuzji, który może wykluczyć go przez najbliższy czas z pojedynków w Oktagonie.

Podczas ostatniej gali UFC on FOX 28, która odbyła się w Orlando na Florydzie, zobaczyliśmy świetny pojedynek pomiędzy Benem Saundersem (21-9-2) oraz Alanem Joubanem (16-6). Ostatecznie, po wielu świetnych wymianach w stójce zwyciężył Jouban, który znokautował swojego przeciwnika w 2 rundzie tego świetnego pojedynku.

Niestety, intensywność z jaką walczył Jouban odbiła się również na jego zdrowiu. Zawodnik z Luizjany poinformował po walce, że przed znokautowaniem Saundersa, złamał nogę.

Złamałem moją cholerną nogę podczas ostatniej walki. Zawsze kiedy staram się walczyć ostro w stójce, to zdarzają mi się takie utrapienia.

Obaj zawodnicy mogą być jednak szczęśliwi, ponieważ UFC zdecydowała się ich nagrodzić, przyznając im bonus za pojedynek wieczoru, którego wartość wynosi $50,000.

Gonna be crutching it for a bit. 😏 Damnit!

Post udostępniony przez ALAN JOUBAN (@alanjouban)

Kontuzja Joubana może przyczynić się do dłuższej przerwy od startów, ale wszystko zależy teraz od ortopedy, który niedługo wyda opinię na ten temat. Zwycięstwo z Saundersem przerwało serię dwóch porażek z rzędu, którą zanotował Jouban, ulegając Gunnarowi Nelsonowi oraz Niko Price’owi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *