Aktualna karta walk gali EXTREME ENERGY TIME w Polkowicach

Prawie cały fight card został przedstawiony, który będzie można zobaczyć 02 grudnia br. podczas Gali EXTREME ENERGY TIME w Polkowicach.

Dwa kolejne zestawienia, które zobaczymy: Dominik Zadora zmierzy się z Yuriyem  Bybochkinem. Białorusina znamy z startów formule K-1 i  MMA. Yuriy na początku poprzedniego roku wystąpił w walce wieczoru pierwszej gali Mazurskiej Nocy Gladiatorów, gdzie przegrał na punkty z Arkadiuszem Dembińskim.

Gale otworzy walka bokserska, w ringu zmierzą się Marcin Kujda (28-0-9) z Marcinem Hołodem (8-6-7)

Na Gali Extreme Energy Time, wystąpią również: Jarosław Zawodni, Kacper Muszyński, Fabio Di Lalla, Robert Junior Rajewski, Adam Piastowski, Mariusz Skupin, Krzysztof Podemski, Kacper Stemplewski, Patryk Kłak, Marcin Moskwa czy Patryk Kimula.

Kogo jeszcze 02 grudnia w Polkowicach zobaczymy w ringu? W najbliższych dniach EXTREME ENERGY TIME  przedstawi cały fight card. Ale już teraz widać, ze nie zabraknie sportowych emocji.

Przedstawiamy zwiastun zapowiadający Galę w Polkowicach.  Trailer nawiązuje do górnictwa, bo w takim rejonie są Polkowice, a Gala odbywa się w miesiącu górniczym!

Gala Sportów Walk w Polkowicach! Miejski Klub Sportowy przy SP2 ul. Dąbrowskiego 1a w Polkowicach. Strat wydarzenia godzina 19.00! 02 grudnia 2017r.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *