Akademia Sportów Walki i Gimnastyki Korekcyjnej POWER KIDS

Po organizacji dwóch edycji zawodów POWER KIDS przyszedł czas na kolejne wyzwanie, które postawiła przed sobą Joanna Rogowska.

AKADEMIA SPORTÓW WALKI I GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ POWER KIDS, to nowy projekt mający na celu propagowanie sportu wśród najmłodszych i dodatkowo dbający o prawidłowy rozwój fizyczny dzieci.

O Akademii POWER KIDS

Akademia została stworzona przy współpracy z psychologami oraz naszą przyszłością czyli dziećmi. Akademia jest jedyna w swoim rodzaju i dopracowana w każdym detalu. Lokal, który został na nią wybrany posiada swoją niesamowitą historię, a każdy zakątek kryje niesamowitą przygodę. Sala zabaw sportowych jakiej nasze dzieci jeszcze nie widziały ,dwie sale treningowe kryjące w sobie różny ciekawy i najnowocześniejszy sprzęt a na nich wiele styli walki i codzienne zajęcia dla dzieci z wadami postawy oraz zajęcia dzieci + rodzice to namiastka tego co u nas zobaczycie!

To wspaniałe, że powstała Akademia POWER KIDS w której dzieci będą mogły trenować sporty walki już od najmłodszych lat oraz z pomocą wykwalifikowanej kadry rozwijać się fizycznie. Sport i zabawa to znakomite połączenie dające ogromne korzyści dla rozwoju dziecka. Życzymy więc samych sukcesów w dalszym rozwijaniu Akademii i wychowywaniu przyszłych mistrzów sportów walki!

AKADEMIA POWER KIDS na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *