Adrenalina Fight – Pierwsze Uderzenie

Pierwsza w regionie ROW gala MMA Adrenalina Fight – Pierwsze Uderzenie! Niezapomniane, pełne adrenaliny widowisko rozegra się na oczach widzów zgromadzonych w hali MOSiR w Radlinie w dniu 21.9.2013!

(informacja prasowa)

Ogromne emocje, niesamowite uderzenia zapewnią fighterzy w siedmiu walkach stoczonych w oktagonie! Kibice będą świadkami jedynego w swoim rodzaju widowiska, wielkiego show, które na długo utknie w pamięci!

Wielkie show stworzą zawodnicy, którzy zostali starannie dobrani spośród wielu klubów MMA. Odpowiednio dobrana obsada walk z pewnością dostarczy wszystkim kibicom wielu emocji i adrenaliny! W tzw. „fight card” pojawili się zawodnicy którzy posiadają doświadczenie w zawodowych walkach MMA jak i ci którzy dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Dzięki temu będziemy świadkami siedmiu walk (w tym jednej walki kobiet) stoczonych w specjalnej klatce! W dwóch walkach wieczoru zmierzą się Oliver Buła z Maciejem Teresiakiem, oraz Beata Wardzińska kontra Barbara „Shogun” Nalepka. Nad całością czuwać będzie znakomity arbiter ringowy Jakub Muller, który sędziował m.in. na takich galach jak MMA Attack.

Warto wspomnieć o gościach specjalnych. W pierwszym rzędzie pojawi się Artur „Kornik” Sowiński, który tydzień później będzie walczył na gali KSW 24 z Anzora Azhieva! Ponadto na gali zobaczymy Szymona Ładę (mistrz w kulturystyce), Tomasz Knap (trener i organizator MMA) i kilku innych osobistości których poznamy niebawem.

Na Adrenalina Fight oprócz pojedynków MMA, zobaczymy niesamowite pokazy taneczno-muzyczny, który przygotuje finalista You Can Dance – Paweł Porwoła wraz ze swoją grupą Re-Spekt. Nad całością czuwać będzie ring announcer, oraz dj grający muzykę na żywo.

Wzorem wielkich gal, dzień przed Adrenalina Fight, odbędzie się ważenie zawodników. Będzie ono miało miejsce w Restauracji Steak House Soprano w Radlinie. W tym dniu zapewne emocje sięgną zenitu!

Już teraz zachęcamy do zakupu wejściówek na to wielkie wydarzenie, można je nabyć w następujących punktach:

Bilety w cenie: 30 zł (trybuny), 50 zł (parkiet) do nabycia w punktach (ilość ograniczona):
RADLIN – hala MOSiR
RADLIN – Pizzeria Soprano (w przedsprzedaży 25 i 45 zł)
RYBNIK – Sklep POWERPLAY, ul. Skłodowskiej-Curie 1E
JASTRZĘBIE ZDRÓJ – Sklep POWERPLAY, ul. Harcerska 2A (pasaż)

FIGHT CARD:

1 WALKA WIECZORU  „Estrada Tyska” (55 kg)
Beata Wardzińska – Barbara Nalepka

2 WALKA WIECZORU „Powerplay” (70 kg)
Olivier Buła – Maciek Teresiak

3 WALKA „SOPRANO” (84 kg)
Marcin Pawłowski – Damian Okiński

4 WALKA (62 kg)
Gabriel Pudełek – Baran Sławomir

5 WALKA „KUŹNIA MOCY” (73 kg)
Sebastian Porębski – Mateusz Legierski

6 WALKA „YAHOO TATTOO” (66 kg)
Tymoteusz Frydrych – Krzysztof Bieniek

7 WALKA „MaxFight.pl” (do 90 kg)
Łukasz Kapsa – TBA

Szczegółowe informacje jak i newsy na temat gali można śledzić na Facebooku:  www.facebook.com/adrenalinarybnik

ZAWODNICY:

Beata Wardzińska – Octagon Team

Utalentowana i zarazem niezwykle efektownie walcząca zawodniczka. Ma na swoim koncie m.in. srebro w amatorskich Mistrzostwach Polski MMA z roku 2012.

Barbara Nalepka – Fightman (1993-05-29)

Zawodniczka klubu Fightman Bochnia. Sama o sobie mówi: „kiedyś pływaczka dzisiaj fighterka”, a najlepszym tego dowodem jest jej rekord w amatorskim MMA 13-0-3. Największe sukcesy:
Mistrzostwa Polski południowej MMA – I miejsce
Mistrzostwa Mazowsza – I miejsce
Mistrzostwa Polski Zachodniej – I miejsce
Mistrzostwa Polski – II miejsce

Olivier Bula – Silesian Cage Club – (1992-02-18)

Pochodzący z Zabrza zawodnik trenuje u boku Artura Sowińskiego w klubie Silesia Cage Katowice. Oliviera odznacza widowiskowość! Na Adrenalina Fight – Pierwsze Uderzenie zobaczmy go w walce wieczoru!  Swój debiut w walkach zawodowych zaliczył w roku 2013 podczas II Gali Kazimierza Wielka.

Maciek Teresiak – Berserker’s Team Venganza Racibórz

Zawodnik o międzynarodowym doświadczeniu. Obecnie mieszkający i trenujący w raciborskim klubie Berserker’s Team Venganza.

Marcin Pawłowski – Asami Fairtex Team

Marcin Konieczny – Silesian Cage Club

Kolejny zawodnik ze stajni katowickiego klubu, mający  za sobą doświadczenie z zagranicznymi zawodnikami. Wygrał m.in. z Islam Bokov, Adriano da Silva.

Gabriel Pudełek – Fightman – (1995-03-21)

Młody ale bardzo doświadczony zawodnik. Ma za sobą starty w wielu turniejach amatorskich. Aktualny Mistrz Polski – zdobyty w tym roku na zawodach w Toruniu.

Baran Sławomir – Octagon Team

Wszechstronny zawodnik, uczestniczy w wielu turniejach MMA i Muay Thai. W 2011 roku wywalczył III miejsce na Mistrzostwach Europy WKF w thaiboxing, które były rozgrywane w Wiedniu. Mistrz Polski Południowej w ALMMA.

Sebastian Porębski – Fightman

Trenujący pod okiem Tomasza Knapa. Mistrz Polski kadetów z roku 2012 rozgrywanych w Toruniu. To m.in. jego zwycięstwa zadecydowały o zwycięstwie Fight Club Fightman i zdobyciem miana najlepszego klubu w Polsce.

Mateusz Legierski – Octagon Team

Jednym z największych sukcesów zawodnika cieszyńskiego klubu jest trium w 42 ALMMA, które odbywało się w klatce, która była ustawiona na … wodzie.

Tymoteusz Frydrych – Octagon Team

Posiada niebieski pas w brazylijskim jiu-jitsu. Uczestnik wielu turniejów. W 2012 wywalczył III miejsce na Profesjonalnej Lidze MMA w Nowym Wiśniczu.

Krzysztof „Bienio” Bieniek – Fightman

Pochodzący z Bochni zawodnik trenuje pod okiem Tomasza Knapa (przygotowywał do walki w MMA Atacka – Dawida Ozdobę). Mistrz Polski amatorskiego MMA.

Łukasz Kapsa – Silesian Cage Club

Kolejny zawodnik trenujący wraz z Arturem Sowińskim. Mistrz Polski z roku 2012 na turnieju roz grywanym w Toruniu. Brał udział w amatorskim Pucharze KSW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *