Adam Wieczorek zastąpi Ruslana Magomedova w walce z Marcosem Rogerio de Lima na gali UFC 230

Fot. UFC.com

Na karcie walk nowojorskiej gali UFC 230 doszło do kolejnych zmian i tak oto Adam Wieczorek zastąpi Ruslana Magomedova w pojedynku z Marcosem Rogerio de Lima.

Gala UFC 230 wciąż boryka się ze zmianami w karcie walk związanymi z wycofaniem się któregoś z zawodników i tym razem padło na Rosjanina Ruslana Magomedova (14-1 MMA, 3-0 UFC), który nie wystąpi na gali ze względu na problemy wizowe. Organizacja UFC szybko znalazła zastępstwo w osobie Adama Wieczorka(10-1 MMA, 2-0 UFC), który zmierzy się z Brazylijczykiem Marcosem Rogerio de Lima (15-5-1 MMA, 4-3 UFC) w pojedynku w kategorii ciężkiej w karcie wstępnej.

Adam Wieczorek ma za sobą znakomitą serię dziewięciu zwycięstw z rzędu i najbliższa walka będzie jego trzecim pojedynkiem w organizacji UFC. W dwóch poprzednich walkach „Siwy” pokonał Anthony’ego Hamiltona przez jednogłośną decyzję iArjana Singh Bhullara przez poddanie omoplatą w drugiej rundzie w kwietniu na gali UFC on FOX 29.

Rywalem Polaka będzie Marcos Rogerio de Lima, który ma za sobą siedem walk w UFC, które kończył w kratkę zwycięstwami i porażkami. Ostatnie dwie walki, to zwycięstwo przez TKO w pierwszej rundzie z Jeremym Kimballem i porażka z Ovincem Saint Preux przez poddanie w drugiej tundzie na gali UFC Fight Night 108 w kwietniu ubiegłego roku. Będzie to dla Brazylijczyka powrót do Oktagonu po dłuższej przerwie.

Gala UFC 230 odbędzie się 3 listopada w Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *