Abusupiyan Magomedov w UFC, na UFC Fight Night 200 zmierzy się z Geraldem Meerschaertem

KSW twitter.com

Były zawodnik KSW trafił do największej organizacji MMA na świecie.

Jak poinformowało UFD Sports Management, kolejną swoją walkę Abusupiyan Magomedov (24-4-1) stoczy już w oktagonie UFC. Niemca czeka trudne zadanie, ponieważ na UFC Fight Night 200 zawalczy z Geraldem Meerschaertem (33-14, 8-6 w UFC).

Magomedov w ciągu ostatniego roku stoczył tylko jeden pojedynek. W grudniu zeszłego roku, na KSW 57, 31-latek gilotyną poddał Cezarego Kęsika. Abusupiyan w 2018r. doszedł do finału turnieju wagi średniej PFL, tam niestety szybko przegrał z Louisem Taylorem przez nokaut.

Meerschaert jest na fali dwóch zwycięstw przed czasem odniesionych w tym roku, Amerykanin przez poddania pokonał Bartosza Fabińskiego i Makhmuda Muradova – za oba wystepy otrzymywał pogalowe bonusy. Wcześniej Gerlad zanotował dwie przegrane, nokautowali go Khamzat Chimaev i Ian Heinisch.

Gala UFC Fight Night 200 odbedzie się 18 grudnia, póki co nieznana jest lokalizacja oraz najważniejsze wydarzenie eventu. Na galę zapowiedziano już m.in. walki Raphaela Assuncao z Rickym Simonem oraz Niny Nunes z Amandą Lemos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *