Aaron Pico vs. Jeremy Kennedy i Juan Archuleta vs. Enrique Barzola na Bellator 286

Dwa nowe starcia na karcie głównej październikowej gali.

Jak poinformowała stacja ESPN a następnie zostało to potwierdzone przez organizację, podczas gali oznaczonej numerem 286 dojdzie do walki Aarona Pico (10-3) z Jeremym Kennedym (17-3 1 NC, 3-1 w UFC) w limicie kategorii piórkowej. Z kolei w dywizji koguciej Juan Archuleta (25-4) podejmie Enrique Barzolę (18-6-2, 6-3-1 w UFC).

Dodatkowo, potwierdzono cztery pojedynki, które odbędą się na karcie wstępnej.
155 lbs.: Max Rohskopf vs. Mike Hamel
155 lbs.: Islam Mamedov vs. Nick Browne
155 lbs.: Keoni Diggs vs. Ricardo Seixas
185 lbs.: Khadzhimurat Bestaev vs. Khalid Murtazaliev

Pico ma za sobą świetną passę aż sześciu kolejnych zwycięstw (w tym pięciu przed czasem), od casu porażki poniesionej z Boricsem, Aaron odprawił m.in. Aidena Lee i Adliego Edwardsa.

Kennedy zadebiutował w organizacji w listopadzie 2020r., na gali Bellator 253 Kanadyjczyk pokonał Matta Bessette. Później Jeremy musiał uznać wyższość Adama Boricsa. W ostatniej walce 29-latek powrócił do zwycięstw pokonując Emmanuela Sancheza.

Archuleta po raz pierwszy w karierze ma za sobą dwie z rzędu porażki, Juan najpierw stracił pas wagi koguciej na rzecz Sergio Pettisa a później został znokautowany przez Raufeona Stotsa w I rundzie turnieju kategorii koguciej.

Barzola również odpadł w I rundzie turnieju, Peruwiańczyk został poddany przez Magomeda Magomedova. Wcześniej weteran UFC znokautował Darriona Caldwella i wypunktował Nikitę Mikhailova.

Gala Bellator 286 odbędzie się 1 października w kalifornijskim Long Beach. W walce wieczoru Patricio Freire będzie bronił mistrzostwa kategorii piórkowej w starciu z Adamem Boricsem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *