5000 dolarów za znokautowanie Rondy Rousey

Jeśli myślicie, że sytuacja na linii Ronda Rousey vs. Cristiane Justino była napięta, to nie wiecie, co to napięcie 😉

Mistrzyni wagi koguciej UFC Ronda Rousey w ostatnim wywiadzie dla Yahoo! Sports poużywała sobie na temat swojej nemezis, Cristiane Justino, określając ją jako  „to” i mówiąc, że lata używania sterydów spowodowały, że ciężko w niej rozpoznać kobietę.

„Już mówiłam, nie obchodzi mnie, czy ona wstrzykuje sobie końską spermę w gałki oczne, będę z nią walczyć, ale to moja decyzja. Ale nie mogę podjąć decyzji za całą kategorię kogucią, bo to nie fair. Ta dziewczyna tak długo używała sterydów i tak długo się szprycowała, że ciężko w ogóle nazwać ją teraz kobietą. Teraz to „to”. To nie jest dobre dla kobiecego MMA. Jeśli przyjdzie do UFC i spuszczę jej łomot, a następnie odejdę ze sportu i zostanę gwiazdą filmową, to UFC nadal będzie udupione z nią. Dywizja kobieca może wtedy umrzeć. Ona może zrujnować cały sport. Nawet jeśli to walka, którą wielu ludzi chce zobaczyć, nawet jeśli stłukę ją do granic, to nie będzie dobre dla sportu, bo ona nadal będzie w UFC.”

Czy przemowa Rousey naruszyła reguły wypowiadania się dla prasy ustalone przez UFC – pozostaje w gestii UFC. Aczkolwiek wieloletni sponsor MMA, wspierający kobiece walki, Americana MMA – nie widzi różnicy między wypowiedziami Rousey i Matta Mitrione.

Z facebooka Americana MMA:

Matt Mitrione nazwa Fallon Fox freakiem; Matt Brown mówi, że kobiece MMA byłoby bardziej ekscytujące, gdyby zawodniczki walczyły topless; obydwaj zawodnicy zostali przywołani do porządku. Ronda Rousey twierdzi, że Cyborg nie jest kobietą, tylko „czymś” – i żadne kroki nie są podejmowane.

Mitrione został ukarany za obelżywą tyradę. Jak na ironię, Rousey również wypowiedziała się na temat Fallon Fox, ale nie została ukarana za swoją opinię. Teraz zaatakowała Cyborg, czym zmusiła Americana MMA do wzięcia spraw w swoje ręce – sponsor ogłasił na swoim twitterze, iż pierwsza zawodniczka, która znokautuje Rondę Rousey w octagonie, dostanie od Americana MMA okrągłe 5 000 dolarów.

Na razie ani UFC ani Rousey nie odnieśli się do tego.

10 thoughts on “5000 dolarów za znokautowanie Rondy Rousey

  1. ja pytam gdzie jest człowiek 🙂 czy nie można mieć życia poza pracą i nie identyfikować miar wartości człowieka z materialnością ?

    dobrze, że rozumiem, że to 'tylko’ marketing, ale kurwa dzieci już nie i przyjmują wszystko dookoła jako właściwe ..

  2. buhahaha tak, dla dobra MMA Ronda będzie uciekać przed Cristiane, dobra wymówka, choć zabawna. Pełna zbroja i tyle, kobiece MMA w UFC jest w tym momencie, żenujące. Jest Ronda i reszta kobiet 2 poziomy niżej, a jedna, która zlałaby mistrzynię jest omijana w każdy możliwy sposób. Słabo, słabo, choć oczywiście z biznesowego punktu widzenia, majstersztyk. Teraz niektórzy nawet wierzą, że Ronda jest P4P kobiecego mma, brawo!

  3. Matt Brown ma rację gdyby tak Carano lub Tate walczyły Toples to było by na co popatrzeć i Ronda też ma racje co do wyglądu Cyborgowej ale wyglądem się nie walczy chociaż z 2 strony zawsze lepiej popatrzeć na jakieś dobry dupy co dają dobre walki niż takie co tylko dobrze walczą

  4. Ja wręcz przeciwnie. Wolę słuchać Sonnena, bo wiem, że on to gada pod publikę, w prywatnie to spoko gość. Poza tym lubię się pośmiać z jego komentarzy. A z Ronda jest tak, że ona to poważnie mówi. Jest strasznie zadufana w sobie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *