50 cent dobił kolejnego targu z Bellatorem na kwotę 1 milion dolarów

metroradioarena.co.uk

Amerykański raper 50 cent na poważnie traktuje swoją współpracę z organizacją Bellator z którą podpisał kolejną umowę za okrągłą sumę 1 miliona dolarów.

Nie chodzi tutaj jednak o debiut w MMA o którym głośno zrobiło się na początku maja, kiedy spotkał się z szefem Bellatora Scottem Cokerem. Curtis Jackson rozpoczął wtedy nawet akcję promującą jego pojedynek z Quintonem Jacksonem, którego wyzwał do walki. Obydwaj panowie wdali się w dyskusję w mediach społecznościowych, ale od tamtej pory było cicho aż do teraz.

Wygląda na to, że raper nie traci czasu, ponieważ umieścił na Instagramie wpis w którym oznajmił, że podpisał z Bellatorem lukratywną umowę o wartości 1 miliona dolarów, ale najwyraźniej nie chodzi o samą walkę. Okazuje się, że organizacja Bellator zakupiła właśnie prawa do sloganu „Get The Strap” , który będzie mogła użyć w przyszłości do promocji linii odzieży.

„Dobiłem dzisiaj umowy, sprzedałem (get the strap) za milion dolarów na rzecz Viacom’s Bellator. Wkrótce zobaczysz fajne ciuchy. Zobacz, jak robię coś z niczego. LOL”

50 Cent wydaje się również zainteresowany ostatnią transakcją Bellatora z DAZN na streamowanie gal dzięki której Jackson widzi szansę dla siebie.

* Get the strap – jest to hasło używane przez 50 centa odnoszące się do chwycenia za broń, przygotowania się do ataku, groźba ataku. Get the strap jest także znakiem towarowym.

One thought on “50 cent dobił kolejnego targu z Bellatorem na kwotę 1 milion dolarów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *