29 grudnia Bellator i RIZIN zorganizują kolejną galę

Dwie organizacje po raz kolejny zawitają z eventem do Japonii.

Jak za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował Nobuyuki Sakakibara, 29 grudnia organizacje Bellator i RIZIN wspólnie zorganizują kolejny event w Japonii.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Bellator will be coming to Japan to put on a historical event on December 29th! We will host an emergency press conference with Bellator president Scott Coker and Fedor Emelianenko! We hope to be able to deliver exciting news so please make sure to come out and experience the press conference! ーーーーーーー ついに決まりました!BellatorとRIZINが今年の年末にお互いの威信を賭けて全面対抗戦で激突する事が正式決定しました!10/9(水)にBellator代表スコット・コーカー氏とヒョードル選手が緊急来日して共に記者会見に臨みます!皆さんの胸躍る発表が出来ると思いますので、是非楽しみにお待ちください!

Post udostępniony przez NOBUYUKI SAKAKIBARA (@nobu_sakakibara)

Bellator przyjedzie do Japonii by zorganizować historyczną galę 29 grudnia. Będziemy gospodarzem nadzwyczajnej konferencji prasowej z prezydentem Bellatora Scottem Cokerem i Fedorem Emelianenko. Mamy nadzieję, że dostarczymy ekscytujące wiadomości tak, więc bądź pewny, że tego nie przegapisz!

Fanów powinna zelektryzować (chociaż oczywiście nie tak bardzo jak w przeszłości) informacja o kolejnym występie Fedora Emelianenki. Rosjanin podczas grudniowej gali miałby zmierzyć się z Quintonem Jacksonem lub Joshem Barnettem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.