10 walk które powinieneś zobaczyć w Grudniu

10. Bobby Lashley vs. Joshua Franklin
Mixed Fighting Alliance “There Will Be Blood,” 13 Grudnia — Miami.

2 Nowiciuszy. Z jednej strony Lashley, była gwiazda World Wrestling Entertainment. 2 zawodnik ponoc jest uzdolninony. Ci dwaj będą starali się pokazać z jak najlepszej strony więc będzie ciekawie.

9. Jan Blachowicz vs. Maro Perak
KSW “Dekalog,” 12 Grudnia — Warszawa, Polska

Polska organizacja KSW przyciągneło nie tylko widzów z Polski ale również Europę ciekawymi walkami. Na ostatniej gali mogliśmy zobaczyć dobrze znanych w Europie — Grzegorz Jakubowski v. Jordan Radev and Mamed Khalidov v. Daniel Tabera –. W pojedynku Błachowicza z Perakiem będzie ciekawie oboje to dobrzy fajterzy walka może skończyć sie dobrym KO, Oboje są jednymi z najlepszych zawodników Muay Thai w Europie na scenie MMA.

8. Akiyo Nishiura vs. Yuji Hoshino
GCM “Cage Force 09,” 6 Grudzień — Tokyo

Zwyciężca będzie mistrzem turnieju GP i zapewne znajdzie się w top10 w kategorii do 145 funtów. Dodatkowo zwyciężca może uszyskać przepustkę do World Extreme Cage fighting.

7. Josh Koscheck vs. Yoshiyuki Yoshida
UFC Fight Night 16, 10 Grudnia — Fayetteville, N.C.

Yoshida, 34 letni zawodnik,stanie w szramki z silnym zapaśnikiem Koscheckiem. Trzeba wziąść pod uwagę to, że Josh stoczył ciężki ale przegrany bój z Thiago Alves tylko 6 tygodni temu. Kto będzie górą on czy Japoński Judoka.

6. John Alessio vs. Paul Daley
MFC 19 “Long Time Coming,” 5 Grudnia — Enoch, Alberta, Canada

Czy Alessio może być znokautowany? 35 zawodowych walk MMA bez nawet jednej przegranej przez KO lub TKO — nawet w walce przeciwko takim agresywnym strikerom jak Jay R. Palmer, Ronald Jhun i Thiago Alves — mówi samo za siebie. To samo możemy powiedzieć o Daleyu, Eksplozywny angielski striker z tylko jedną przegraną przez TKO przez zwichnięty kciuk. Ta walka pokaże co potrafi 25-letni anglik przeciwko kolesiowi z Xtreme Couture.

5. Vinicius Magalhaes/Krzysztof Soszynski vs. Ryan Bader/Eliot Marshall
“The Ultimate Fighter 8” Finale, 13 Grudnia — Las Vegas

Po raz pierwszy od czasu 5 sezonu, “The Ultimate Fighter” Finałowe walki 4 light heavyweights są walkami striker-versus-grappler. Konfrontacja Soszynskiego i Magalhaes oraz walka  zapaśnik-versus-grappler czyli Bader vs Marshall. Faworytem 1 walki jest Soszynksi, charyzmatyczny zawodnik Team Quest który prawdopodobnie jest najbardziej obitym oraz przygotowanym oraz ma pojecie o każdej płaszczyżnie jest najbardziej uniwersalnym z całej 4. Nie przegrał walki od lipca 2007r.

4. James McSweeney vs. Neil Grove
Ultimate Challenge UK “Bad Breed,” — London

3. Miguel Torres vs. Manny Tapia
WEC 37 “Torres vs. Tapia,” Dec. 3 — Las Vegas

Partner organizacji Zuffa, WEC, dała szanse w kategorii bantamweights by zabłysneli w Grudniu. Mistrz Torres wraca po walce “Fight of the Year” z byłym mistrzem King of Pancrase Yoshiro Maeda, którą stoczył w czerwcu. Niepokonany Tapia spec od BJJ, ciekawe co pokaże w tej walce.

2. Kazushi Sakuraba vs. Kiyoshi Tamura
K-1 “Premium 2008 Dynamite” 31 Grudnia — Saitama, Japonia

Klasyczna konfrontacja między dwojgiem Japończyków, była gwiazda Pride oraz były mistrz Sakuraba stanie w szramki z legendarnym Tamurą w walce wieczoru na sylwestrowej gali K-1’s.

1. Quinton Jackson vs. Wanderlei Silva
UFC 92 “The Ultimate 2008,” 27 Grudnia — Las Vegas

Kiedy kolwiek toczona jest walka pomiędzy najlepszą dwójka w light heavyweights i gdy widzisz że nie jest to main event gali, Jedyne co możesz stwierdzić że rozpiska jest nie samowita.  Jackson ma 3 szansę,  właśnie teraz może odpowiedzieć za te nie samowite KO których doznał z rąk Wanda i wrócić na prawidłowy tor i uzyskać szansę w walce o tytuł. Czy Rampage ostatecznie nauczył się bronić przed Tajskim Klinczem??????????, albo czy “Axe Murderer” dostarczy kolejny KO który będzie pokazywany w Highlightach trylogi???  Oto jest pytanie?

Osobiście stawiam na Wanda WAR WANNDDDDD.

One thought on “10 walk które powinieneś zobaczyć w Grudniu

  1. Pomysl na stronke swietny. Jednak ten kto redaguje posty, ma do wykonania wieeeelka praca. Nad soba. Pomijam stylistyke – kwestia indywidualnych upodoban, chociaz moim zdaniem okreslen typu : „ma pojecie, koles” to moge sobie ja – jako komentujacy, na forum uzywac, nie zas redagujacy artykul. Nie pomine natomiast bledow, zarowno ortograficznych jak i interpunkcyjnych – skoro bawimy sie w przecinki, to stawiajmy je tam gdzie trzeba. Dochodza jeszcze pomylki w stylu : „walka zapasnik-versus-grappler”, ktore mam nadzieje sa tylko przeoczeniem. Na domiar zlego jeden z opisow jest po angielsku – jak ciezko przetlumaczyc, to podeslij, pomoge :). Reasumujac troche sie czepiam, ale lubie jak cos ma tresc ale i odpowiednia forme. Z drugiej jednak strony, lepiej ze jest taki artykul niz mialby byc zaden :). Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *