Zwycięzca walki Penn vs. Fitch następny w kolejce do walki o pas

(fot. sbnation)

Main event 127 gali UFC staje się jeszcze ciekawszym wydarzeniem. Dana White poinformował dzisiaj fanów, że zwycięzca main eventu UFC 127 będzie następnym w kolejce do walki o pas kategorii półśredniej.

UFC 129 wyłoni mistrza z którym przyjdzie zmierzyć się zwycięzcy australijskiego main eventu. Dla przypomnienia aktualny mistrz wagi półśredniej Georges St. Pierre skrzyżuje rękawice z niepokonanym od 15 walk, byłym mistrzem Strikeforce wagi średniej Jakem Shieldsem.

Dla przypomnienia Dana White wspominał także, że jeśli Anderson Silva wygra swoją walkę z Vitorem Belfortem, a GSP pokona Schieldsa to dojdzie do pojedynku o miano króla pound for pound w MMA.

5 thoughts on “Zwycięzca walki Penn vs. Fitch następny w kolejce do walki o pas

  1. GSP go nie wciągnie nosem, bo będzie wtedy już w wadze średniej. Będzie walczył z Andersonel Silva i, z tego co mówił, jak postanowi zmienić wagę to już „na zawsze”. Więc na to wygląda, że zwycięzca Penn-Fitch będzie walczył o zwakowany pas z kimś innym.

    Oczywiście wszystkie dywagacje runą, jak Shields wygra. 😀

  2. Myślę, że scenariusz będzie taki: GSP wygra z Shieldsem po czym zacznie się przygodowywać do starcia ze Spiderem, a o wakujący pas zmierzą się Shields i zwycięzca walki BJ vs. Fitch. W sumie to jeszcze jak GSP odejdzie to koło pasa pewnie pokręcą się jeszcze Koscheck albo Condit…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *