Zdjęcie dnia: Marcin Held na treningu z Jose Aldo

Marcin Held Facebook
Marcin Held Facebook

Najlepszy polski zawodnik wagi lekkiej walczący dla organizacji Bellator, Marcin Held (21-4) miał bardzo pracowity koniec i początek roku ponieważ wyleciał do Brazylii, by trenować w Nova União w Rio.

Nova União założone przez Andre Paderneirasa i Wendella Alexandra jest jednym z najlepszych teamów BJJ i MMA na świecie. To stąd pochodzą byli mistrzowie UFC jak Jose Aldo, Renan Barao, Junior dos Santos i BJ Penn.

Marcin Held postanowił wybrać się tam, by potrenować i zdobyć wiedzę przed kolejną walką w Bellatorze na której ogłoszenie czekamy. Podczas ostatniego treningu Marcin miał przyjemność poćwiczyć z byłym mistrzem wagi piórkowej UFC Jose Aldo.

Dzisiaj odbyłem ostatni trening w Rio 🙂 Dziękuje wszystkim z Nova Uniao za miłe przyjęcie i ciężkie treningi :)Today…

Posted by Marcin Held on 6 stycznia 2016

W ostatniej walce na gali Bellator 145 w listopadzie, Held walczył o pas wagi lekkiej z Willem Brooksem. Niestety, po sześciu wygranych pojedynkach przyszła trzecia porażka w tej organizacji. Marcin przegrał z Willem przez jednogłośną decyzję. Mimo, że Marcin Held jest czarnym pasem w BJJ, to na naukę u najlepszych, czyli Nova União nie jest nigdy za późno i miejmy nadzieję, że dzięki tym treningom uda mu się poskręcać kolejnych rywali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *