Kategoria | Polskie MMA, Wyniki gal

Wyniki turnieju Hadaka Waza

Poniżej prezentujemy wyniki 11. Międzynarodowego Turnieju Hadaka Waza, który odbył się wczoraj w Bytomiu. Walki odbywały się w formułach MMA oraz Grappling.

Kategoria Grappling Junior
62 kg
•    Lach Mateusz
•    Adamski Aleksander
•    Głowacki Szymon
67 kg
•    Baranowski Łukasz
•    Bańczyk Jacek
•    Piskuła Rafał
73 kg
•    Teodorowicz Mariusz
•    Strzoda Mateusz
•    Zagdański Bartek
80 kg
•    Zawadzki Bartosz
•    Nowak Wojciech
•    Kania Karol
87 kg
•    Czerski Tomasz
•    Popiół Mikołaj
96 kg
•    Popiół Mikołaj
•    Szczypka Mateusz

Kategoria Grappling Senior
67 kg
•    Kulczycki Bartosz
•    Taborowski Adam
•    Kontny Patryk
73 kg
•    Niewiara Tomasz
•    Moskiewski Marcin
•    Hajda Mateusz
80 kg
•    Niejodek Łukasz
•    Bańczyk Paweł
•    Bugara Łukasz
87 kg
•    Baran Wojciech
•    Ukleja Filip
•    Lisek Witold
96 kg
•    Kaszta Piotr
•    Skorzec Paweł
•    Browarski Maciej
96 kg
•    Maciążek Bartłomiej
•    Janosz Marcin
•    Szarek Piotr

Kategoria Grappling Open Kobiet
•    Oliwia Wolny
•    Ludwin Karolina
•    Lokaj Stefania

Kategoria MMA Pierwszy Krok
67 kg
•    Włodarczyk Dawid
•    Michalski Rafał
73 kg
•    Kańczyk Jakub
•    Michalik Robert
80 kg
•    Rosiroń Emiliusz
•    Chyziński Przemysław
•    Błaszczyk Marcin

Kategoria MMA Junior
62 kg
•    Ryszczyk Tomasz
•    Pudełek Gabriel
•    Mazurek Patryk
67 kg
•    Bąk Adam
•    Mozgalik Kamil
•    Szary Kamil
73 kg
•    Tarulli Christian
•    Apostel Krzysztof
•    Adamik Daniel
80 kg
•    Czarnecki Michał
•    Depta Nicolas
•    Młynarski Daniel
87 kg
•    Kamczyk Krzysztof
•    Krysiak Sławomir
96 kg
•    Górniak Denis
•    Skowronek Daniel
96 kg
•    Gdowski Dariusz

Kategoria MMA Ograniczona Formuła Senior
62 kg
•    Sypulski Marcin
•    Bemer Kasjan
67 kg
•    Dobrowoski Kamil
•    Dobsz Piotr
•    Momot Marcin
73 kg
•    Dyrka Adam
•    Niechalik Robert
•    Krzyżanowski Kasjan
80 kg
•    Kaczmarek Piotr
•    Balcer Łukasz
•    Byrski Andrzej
87 kg
•    Szmalenberg Nikodem
•    Kaza Gabriel
•    Labus Michał
96 kg
•    Sablik Mateusz
•    Sekura Denis
•    Ślusarczyk Dawid

Kategoria MMA Full Contact
62 kg
•    Stolarski Łukasz
•    Marszałek Dawid
•    Momot Rafał
67 kg
•    Ziółkowski Łukasz
•    Stanisławski Arkadiusz
•    Modrzejewski Andrzej
73 kg
•    Hodor Daniel
•    Dudzik Wojciech
•    Gaweł Bartłomiej
80 kg
•    Wiencek Michał
•    Mroczka Ireneusz
87 kg
•    Hadaś Paweł
•    Brytan Bartosz
•    Olczyk Adrian
96 kg
•    Żaba Marcin
•    Michalik Maciej
96 kg
•    Wieczorek Adam
•    Różycki Bartosz
•    Kuźnik Sławomir

Klasyfikacja Drużynowa Full Contact MMA

1.AKS Chorzów
2.Klub Sportowy MMA Ju-Jitsu Bytom Team
3.Berserkers Bielsko Biała
3.Lutadores Nysa

Klasyfikacja Drużynowa Grappling Senior

1. AKS Chorzów
2. Bastion
3. Gold Team

Najlepszy Zawodnik MMA Full Contact – Stolarski Łukasz z Lutadores Nysa
Najlepszy Zawodnik Senior Grappling – Łukasz Niejodek z Bastionu Tychy

suplementy
Tags: , , , , ,

Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ONE Championship: A New Breed 3

Data: 18.09.2020 – Impact Arena, Bangkok – Tajlandia

ACA 111

Data: 19.09.2020 – Moskwa – Rosja

UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

Data: 19.09.2020 – UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

Copyright © 2020 SFD S.A..