Wyniki oglądalności gali FEN 8 „Summer Edition” na antenach Polsatu

FEN 8

 

Publikujemy wyniki oglądalności gali FEN 8 „Summer Edition” na kanale telewizyjnym Polsat oraz Polsat Sport, wraz z komenatrzem Prezesa FEN Pawła Jóźwiaka.

Jest nam niezmiernie miło poinformować sympatyków naszej organizacji o dobrych wynikach oglądalności gali FEN 8 „Summer Edition”, która miała miejsce w hali Millenium, w Kołobrzegu, w piątek, 31 lipca 2015r.  Poniżej prezentujemy wyniki oglądalności wydarzenia na antenie naszego telewizyjnego partnera, na obu kanałach – Polsat i Polsat Sport.

W przedziale wiekowym od 16 do 49 lat udział procentowy w rynku widowni wynosił od 7,2 % do blisko 12%, a średnia to 9,67%, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni. Na antenie Polsatu otwartego łącznie wydarzenie oglądało 2,76 mln widzów, a oglądalność na obu kanałach, czyli Polsat i Polsat Sport, wyniosła blisko 3,36 mln widzów, to prawie 1/10 badanej populacji (źródło danych: Telewizja Polsat). Połączone walki MMA i Kickboxingu okazały się sporym magnesem dla widzów mających do wyboru szeroką paletę programową innych stacji.

Cóż mogę dodać do tych wyników? Chyba tylko to, że po raz pierwszy wyprzedaliśmy wszystkie bilety. Dodatkowo impreza była przeprowadzona w piątek, a nie sobotę, czyli w tradycyjnym dniu gal MMA. Jesteśmy więc zadowoleni z tych wyników. Trzeba też podkreślić i odnieść się do terminu gali. Żadna inna polska organizacja nie zdecydowała się na zorganizowanie wydarzenia w okresie wakacyjnym. My już drugi raz w bardzo udany sposób, pokazaliśmy, że fani Sztuk Walki nie muszą obywać się bez MMA i Kickboxingu latem. Impreza zdaniem wielu fachowców kandyduje do miana gali roku. Dodatkowo paniczna reakcja konkurencji i „artykuły sponsorowane” utwierdzają nas w tym, że gala jest sukcesem, a kolejne są kwestią czasu.” – zaznaczył prezes organizacji Paweł Jóźwiak.

Fight Exclusive Night dziękuje wszystkim sympatykom organizacji, fanom Sztuk Walki i telewidzom za obecność i oglądanie FEN 8 „Summer Edition” w hali oraz na antenie naszego partnera. Oczekujcie kolejnych wydarzeń pod marką FEN, a my Was nie zawiedziemy, dostarczając ogromnych emocji i promocji polskich sportów walki.

Zarząd FEN MMA Federation

Paweł Jóźwiak & Rafał Sawicki

One thought on “Wyniki oglądalności gali FEN 8 „Summer Edition” na antenach Polsatu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *