Wielki talent w ONE FC – Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke

themmacorner.com
themmacorner.com

Zawodnik wagi muszej organizacji ONE FC o trudnym do wymówienia nazwisku, Dejdamrong Sor Amnuaysirichoke jest bardzo obiecującym zawodnikiem MMA, który za cel obrał sobie tytuł mistrza.

Jego kariera w mieszanych sportach walki nie jest może imponująca ponieważ stoczył ich zaledwie cztery, ale wszystkie wygrał przed czasem. Należy zwrócić uwagę na to, że Dejdamrong jest bardzo doświadczonym i utytułowanym zawodnikiem Muay Thai, który stoczył ponad 300 walk (282-65 dane zpaździernika 2014r.). Dejdamrong jest trzykrotnym mistrzem świata Muay Thai, a tytuły te zdobył na arenie Lumpinee Stadium.

Amnuaysirichoke jest jednym z niewielu zawodników Muay Thai posiadającym tak wysoki poziom, który z sukcesem przeszedł do MMA wygrywając kolejne walki. Obecnie jest członkiem największego azjatyckiego teamu Evolve MMA w którym trenuje wielu znakomitych zawodników i mistrzów wywodzących się m.in. z BJJ, Muay Thai, MMA i zapasów. Celem Dejdamronga jest dojście do walki o tytuł mistrza wagi muszej, który jest obecnie w posiadaniu Adriano Moraesa.

Mimo tego, że Taj lepiej czuje się w stójce, to pokazał w dwóch walkach, że walka w parterze nie jest mu oba, poddając rywali przez duszenie zza pleców i dźwignie na łokieć. W przygotowaniach pomagają mu m.in. mistrzowie wagi lekkiej i półśredniej ONE FC Shinya Aoki i Ben Askren, mistrzowie w zapasach Jake Butler i Heath Sims oraz mistrzowie BJJ tacy jak Leandro Issa, Bruno Pucci, Herbert Burns, Leandro Ataides i wielu innych.

Poniżej highlight zawodnika i próbka jego możliwości uchwycona podczas jego walk na galach ONE FC

Post użytkownika ONE Championship.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *