Wanderlei Silva chce walczyć z Danem Hendersonem

Brazylijczyk chce po raz 3 walczyć z Hendo.

Wiele spraw spowodowało to, że Wanderlei Silva (35-12-1 1 NC, 4-6 w UFC) nie walczył od 1,5 roku. Teraz Brazylijczyk szykuje powrót do oktagonu, chciałby walczyć z Danem Hendersonem (30-12, 7-6 w UFC, 7# w rankingu UFC).

Chcę wrócić aby zawalczyć po raz 50 w karierze. Chciałby aby odbyło się to na specjalnej karcie. Nie jest nowością, że chciałbym walczyć z Vitorem Belfortem lub Chaelem Sonnenem. Ale Dan Henderson jest innym gościem z którym chciałbym walczyć, jest to realna możliwość. Jest 1-1 w naszych walkach i byłoby miło zmienić ten wynik. W mojej ostatniej walce w Pride ( z Hendersonem ) straciłem pas i nie mieliśmy rewanżu. Jeśli do walki dojdzie poproszę go aby przyniósł pas tak aby zwycięzca wziął go po walce.”

Ta walka może się odbyć w każdym miejscu na świecie. Byłoby pięknie gdyby to odbyło się na stadionie w Kurytybie skąd jestem. UFC promuje dużo kart i jest dużo walk o których ludzie nie wiedzą. Ale Wanderlei Silva vs. Dan Henderson sprzeda się bardzo dobrze. Walkę pomiędzy mistrzami należy uznać za wielkie widowisko.”

Hendo odpowiedział wpisem na twitterze:

Czy do tej walki dojdzie – nie wiadomo. Jak myślicie, Silva vs. Henderson to dobre zestawienie?

2 thoughts on “Wanderlei Silva chce walczyć z Danem Hendersonem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *