Walka wieczoru gali UFC 215 Johnson vs Borg została odwołana

Główna walka wieczoru UFC 215 z udziałem Demetriousa Johnsona i Ray’a Borga o pas wagi muszej została odwołana na dwa dni przed galą w Edmonton w Kanadzie.

W czwartek, Ariel Helwani z MMA Fighting poinformował, że ​​Borg został wyeliminowany z walki z Johnsonem z powodu choroby. Według raportu, Borg zmagał się z chorobą w ciągu tygodnia i lekarze uznali że pretendent do tytułu nie jest w stanie rywalizować.

Wraz zodwołaniem walki o tytuły, Johnson będzie musiał poczekać trochę dłużej, aby mieć szansę na pobicie rekordu liczby obron mistrzowskiego pasa należący do Andersona Silvy. Zarówno Johnson, jak i Silva mają na koncie najwięcej obronionych tytułów w historii UFC w liczbie 10. Kolejny pojedynek Demetriousa Johnsona zostanie zestawiony prawdopodobnie na gali UFC 216, która odbędzie się 7 października w Las Vegas.

Pojedynek kobiet o tytuł wagi koguciej między mistrzynią Amandą Nunes i Valentiną Shevchenko został teraz głównym starciem tej gali. Ciekawe, że Nunes wycofał się z zaplanowanego wydarzenia głównego UFC 213 8 lipca, w dniu zaplanowanej walki. Nunes wycofał się z UFC 213, gdy poczuł się zbyt chory, aby konkurować. Nunes po raz kolejny będzie miał szansę zagrać w głównej walce o tytuł w sobotę w UFC 215.

One thought on “Walka wieczoru gali UFC 215 Johnson vs Borg została odwołana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *