Walka Mayweather vs McGregor we wrześniu tego roku?

Mayweather vs McGregor

Według dziennikarza Fox Sports Colina Cowherda, pojawił się znacznie dokładniejszy i bliższy czas organizacji pojedynku między Floydem Mayweatherem i Conorem McGregorem.

Colin Cowherd rozmawiał na ten temat podczas swojego ostatniego podcastu „The Hard”.

„Wierzę, że ten news wstrząśnie wszystkimi za około dwa tygodnie. Mam już zarezerwowane dwa pokoje w Las Vegas na 17 i 18 września. Mój wywiad potwierdza, że walka między Conorem McGregorem i Floydem Mayweatherem odbędzie się. Rzeczy zmieniły się pod koniec ubiegłego tygodnia. Dostałem telefon po którym ktoś wysłał mi coś (w sobotę i w niedzielę). Zarezerwowaliśmy pokoje w Vegas. To wydarzy się we wrześniu.”

Cowherd wyjaśnił też kilka szczegółów dotyczących i kryjących się za tą walką.

„Mayweather uzyskał w ostatniej walce bardzo słaby wynik pay-per-view – 550 000, chociaż liczył na 2 do 3 milionów. Myślę, że byłaby to najbardziej opłacalna walka dla CBS i Mayweathera. CBS współpracuje z Mayweatherem od lat i dlatego jego walki pojawiają się w Showtime, ponieważ CBS jest właścicielem Showtime

Szef CBS Les Moonves i ludzie z CBS  postanowili o czymś takim, „porozmawiajmy z FOX — ludźmi UFC” i proszę bardzo, mamy FOX z CBS oraz mamy UFC, mamy boks, Floyda oraz Conora. To da mnóstwo pieniędzy dla tych ludzi.”

Colin Cowherd podsumował wszystko stwierdzając:

„Nie uważam, by była to dobra walka, ale to byłoby wydarzenie (…). To byłoby po prostu sprzedane jako jednorazowe, interesujące wydarzenie.”

6 thoughts on “Walka Mayweather vs McGregor we wrześniu tego roku?

  1. najlepszy jest wariat Fury, jak go pytali o Mayweather vs Pacquaio to mowil cos w stylu:
    „obu na raz moge rozwalic wiec nie wiem skad podnieta tymi liliputami”

    dla mnie istnieje tylko jedna, prawdziwa kategoria wagowa i jest to oczywiscie HW. Mogliby zrobic walke Mayweather i Conor vs Miocic 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *