Volkan Oezdemir zapowiada nokaut na Danielu Cormierze w dwie minuty, mistrz odpowiada

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Po tym jak Daniel Cormier i jego fani wybrali dla niego rywala do walki o tytuł, a jest nim Volkan Oezdemir, Szwajcar nie traci czasu i już przepowiedział dokładny wynik walki.

Pretendent do tytułu wagi półciężkiej ogłosił, że planuje znokautować mistrza tak szybko jak to tylko możliwe. Śledząc jego walki, a zwłaszcza dwie ostatnie z Mishą Cirkunovem i Jimim Manuwa w których znokautował swoich przeciwników można odnieść wrażenie, że No Time faktycznie nie lubi tracić czasu i nie rzuca słów na wiatr. W wywiadzie dla MMAFighting.com, Oezdemir wyjaśnił, że Daniel Cormier znajdzie się w niezbyt komfortowej sytuacji.

„To nie będzie dla niego najlepsza sytuacja, ponieważ mam nokautującą siłę, to na pewno. Mam nadzieję, że jego mózg dobrze się zregenerował, bo zamierzam podgrzać temperaturę.”

Kończąc swoją wypowiedź, Oezdemir ogłosił, że planuje znokautować Cormiera w ciągu dwóch minut od rozpoczęcia walki.

„Myślę, że nastąpi to w ciągu pierwszych dwóch minut, to mój cel. Mam zamiar przejść wszystkie treningi, więc będę w stanie go znokautować.

Nie mam czasu na inne rzeczy. Nie chcę doznać kontuzji, więc po prostu znokautuję go naprawdę bardzo szybko.”

Na odpowiedź Daniela Cormiera nie trzeba było długo czekać i oto, co mistrza ma do powiedzenia:

„Ha, Volkan oficjalnie stracił rozum!”

2 thoughts on “Volkan Oezdemir zapowiada nokaut na Danielu Cormierze w dwie minuty, mistrz odpowiada

  1. Sodówka o tak poproszę.
    Ale z drugiej strony, ma chłop strzała, jest młody i jego historia się dopiero pisze…nie ma nic do stracenia i nie zdziwię się jak jakaś bomba wejdzie, i pozamiata DC. Jeśli jednak walka wyjdzie poza 1#rd to raczej DC to wygra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *