Vitor Belfort zainteresowany walkami z Wanderleiem Silva, Quintonem Jacksonem i Chaelem Sonnenem

Mike Roach/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Weteranowi i legendzie MMA Vitorowi Belfortowi najwyraźniej nudzi się na emeryturze, ponieważ wyraził zainteresowanie trzema pojedynkami.

Vitor Belfort ogłosił zakończenie kariery po ostatniej przegranej walce przez KO w drugiej rundzie z Lyoto Machidą na gali UFC 224. Wygląda na to, że „The Phenom” zostawił sobie otwartą furtkę na ewentualny powrót do rywalizacji i wydaje się, że będzie próbował z tego skorzystać. W lipcu Brazylijczyk zapytał fanów, z którym zawodnikiem chcieliby go zobaczyć w walce, gdyby wrócił.

Belfort nadal sugeruje, że mógłby wrócić do rywalizacji i ostatnio napisał na swoim Instagramie, że jest zainteresowany pojedynkami z Wanderleiem Silvą, Quintonem „Rampage” Jacksonem i Chaelem Sonnenem.

„Dziś Wanderlei osiągnie 3-1 w walce przciwko Rampage (Jacksonowi) na gali #Bellator206. (Silva) jestem za tobą. Wiem, że chcesz stoczyć walkę między nami na stadionie piłkarskim w Brazylii… Jeśli nie, wtedy ty („Rampage”) jesteś następny. (Chael Sonnen), możesz być moją walką na rozgrzewkę, pomogę ci stać się sławnym.”

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Tonight Wanderlei will make it 3-1 vs Rampage at #bellator 206. @wandfc I’m rooting for you. I know you want to even our score in a soccer stadium in Brazil… if not then @rampage4real You are next. @sonnench you can be my warm up fight, I’ll help make you famous😂 #ufc #mma #legends #bellator #brazil #legendsleague #comeback @bellatormma #scottcoker @sonnench Hoje à noite Wanderlei fará 3-1 contra Rampage no #bellator 206. @wandfc eu estou torcendo por você. Eu sei que você quer sua revanche em um estádio de futebol no Brasil … se não, então @ rampage4real Você é o próximo. @sonnench vc pode ser o aquecimento da luta, vai ajudar a te deixar famoso 😂 #ufc #mma #legends #bellator #brazil #legendsleague #comeback

Post udostępniony przez Vitor „The Phenom” Belfort (@vitorbelfort)

Belfort zakończył swoją karierę MMA z rekordem 26-14, 1 NC. Jest byłym mistrzem wagi półciężkiej UFC i zwycięzcą turnieju wagi ciężkiej UFC 12. Podczas gdy jego osiągnięcia sprawiają, że osiągnął już bardzo dużo i spełnił się w tym sporcie, to głód dalszej rywalizacji jest trudny do opanowania nie tylko dla niego, ale także dla wielu innych zawodników.

Co do wymienionych przez Belforta zawodników, to Jackson pokonał Silvę podczas czwartego starcia na gali Bellator 206 i w ostatecznym rozrachunku zremisował z nim 2-2. Jeśli chodzi o Chaela Sonnena, to zmierzy się on w swojej kolejnej walce z Fedorem Emelianenko w półfinale Grand Prix wagi ciężkiej na gali Bellator 208, która odbędzie się 13 października.

One thought on “Vitor Belfort zainteresowany walkami z Wanderleiem Silva, Quintonem Jacksonem i Chaelem Sonnenem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *