Urijah Faber zmierzy się z Bradem Pickettem na UFC on FOX 22

Urijah Faber vs Brad Pickett

Weteran walk UFC Urijah Faber pomimo ostatnich przegranych wciąż może dać dobre walki i kolejną taką okazję będzie miał w pojedynku z Bradem Pickettem.

Urijah Faber (33-10) przegrał dwie ostatnie walki z Dominickiem Cruzem i Jimmie Rivera, więc w kolejnej walce musi wystrzegać się trzeciej porażki. Sklasyfikowany na #7 miejscu w rankingu wagi koguciej wciąż jest zawodnikiem, który może liczyć się w grze i zwycięstwo z Pickettem przybliży go do pierwszej piątki. Ostatnią wygraną walkę Faber stoczył z Frankie Saenzem na UFC 194 w grudniu zeszłego roku.

Brad Pickett (25-12) również nie ma najlepszej serii ponieważ w ostatnich trzech walkach wygrał tylko jedną z Francisco Riverą, a dwie pozostałe przegrał z Thomasem Almeidą i Iuri Alcantarą. To właśnie z Alcantarą stoczył ostatnią walkę na UFC 204 przegrywając przez poddanie duszeniem trójkątnym.

Gala UFC on FOX 22 odbędzie się 17 grudnia w Sacramento, a jej walką wieczoru będzie pojedynek Paige VanZant z Michelle Waterson. W innej walce zmierzą się Mickey Gall i Sage Northcutt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *