UFC on FOX 22: VanZant vs. Waterson na Extreme Sports Channel

Zbliżający się wieczór UFC on FOX 22 zostanie zdominowany przez zawodników ze Stanów Zjednoczonych. W oktagonie w kalifornijskim Sacramento, w walce wieczoru zmierzy się bowiem para Amerykanek: Paige VanZant i Michelle Waterson, a ponadto na karcie głównej przewidziano starcia Northcutt vs. Gall, Faber vs. Pickett oraz Jouban vs. Perry. Na transmisję zapraszamy w nocy z 17 na 18 grudnia o godz. 2:00.

Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze słomkowej pomiędzy Paige VanZant i Michelle Waterson, które punktują także w rankingach najbardziej atrakcyjnych zawodniczek UFC. VanZant zadebiutowała w UFC w listopadzie 2014 r. pokonując w trzeciej rundzie UFC Fight Night 57 Kailin Curran. Od tamtego czasu stoczyła jeszcze cztery walki, z których przegrała tylko jedną – z Amerykanką Rose Namajunas. Waterson natomiast, znana także jako „The Karate Hottie”, ma na swoim koncie dopiero jedną walkę w ramach UFC. Zadebiutowała
w lipcu 2015 r. pokonując w finale 21. edycji The Ultimate Fighter Angelę Maganę. Czy i tym razem los jej dopisze?

Tego wieczoru zobaczymy także m.in. spotkanie Sage’a Northcutta z Mickeyem Gallem. Northcutt jest jednym z najmłodszych zawodników UFC. Mimo, iż ma dopiero 20 lat, na swoim koncie posiada już trzy zwycięskie walki w ramach tej federacji. Jego przeciwnik zadebiutował w UFC w lutym tego roku wygranym pojedynkiem z Mikiem Jacksonem. Kolejną, również zwycięską, walkę stoczył we wrześniu z CM Punkiem, poddając go już w pierwszej rundzie.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fanpage’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC on FOX 22: VanZantvs. Waterson w nocy z 17 na 18 grudnia o 2:00.

Powtórki: 18, 20 grudnia o 21:00 i 23 grudnia o 22:00

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *