UFC Fight Night 94: Poirier vs. Johnson na Extreme Sports Channel

UFC FIGHT NIGHT POIRIER vs JOHNSON_Extreme Sports Channel_1

Już w najbliższy weekend Dustin Poirier i Michael Johnson – obaj w pierwszej dziesiątce zawodników wagi lekkiej – zmierzą się w walce w teksańskim Hidalgo. W oktagonie zobaczymy także starcia: Hall vs. Brunson, Dunham vs. Glenn, Carneiro vs. Robertson, Wade vs. Makhachev oraz Skelly vs. Blanco.

Dustin Poirier, odkąd przeszedł do kategorii lekkiej, jest niepokonany – ma za sobą cztery kolejne zwycięstwa. Jego ostatnia walka, którą stoczył przeciwko Bobby’emu Greenowi, zakończyła się nokautem już w pierwszej rundzie (dzięki celnemu lewemu sierpowemu). Johnson powraca po dwóch porażkach, więc może wejść do oktagonu z nieco mniejszą pewnością siebie. W 2015 roku pokonali go Beneil Dariush i Nate Diaz. Jeśli z Hidalgo wróci na tarczy, jego dalsza kariera w UFC może stanąć pod znakiem zapytania.

Uriah Hall, który znany jest ze zwycięstw przez nokaut, to specjalista od  naprawdę spektakularnych zakończeń walk. Atak, który przeprowadził na Gegarda Mousasiego podczas UFC Fight Night Japan, z pewnością przejdzie do historii MMA. Brunson jest niepokonany od czterech walk – od sierpnia 2014 roku przegrali z nim Lorenz Larkin, Ed Herman, Sam Alvey i Roan Carneiro.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC Fight Night 94: Poirier vs. Johnson w nocy z 17 na 18 września o 4:00.

Powtórki: 18 i 19 września o 21:00 oraz 23 września o 22:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *