UFC Fight Night 92: Rodriguez vs. Caceres na Extreme Sports Channel

Rodriguez_CaceresUFC_640x360

Po raz pierwszy w historii gala UFC zagości w Salt Lake City, w Utah. W walce wieczoru zmierzą się Meksykanin Yair Rodriguez z Amerykaninem Alexem Caceresem. Ponadto tej nocy na karcie głównej zobaczymy starcie Dennisa Bermudeza i Rony’ego Jasona oraz walki Leites vs. Camozzi, Ponzinibbio vs. Cummings, Smith vs. Gigliotti i damski pojedynek Moroz vs. Taylor.  Na transmisję zapraszamy 7 sierpnia o 4:00.

Yair Rodriguez zadebiutował w UFC w listopadzie 2014 roku, kiedy jednogłośnym werdyktem sędziów pokonał Leonardo Moralesa. Od tamtej pory stoczył w organizacji jeszcze trzy zwycięskie walki, z których szczególnie ostatnia była godna zapamiętania – zawodnik pokonał Andre Filiego poprzez wysokie kopnięcie skutkujące nokautem. Komentatorzy oceniają, że z tych dwóch zawodników wagi piórkowej to Rodriguez posiada niewielką przewagę, jednak Caceres – starszy, a przez to bardziej doświadczony – na pewno stawi Meksykaninowi opór.

Ponadto tego wieczoru zobaczymy także m.in. starcie Dennisa  Bermudeza i Rony’ego Jasona. Bermudez zadebiutował w UFC w 2011 roku – od tamtej pory stoczył dziesięć walk,
z czego aż osiem zwycięskich. Jego przeciwnik wraca na ring UFC po ponad rocznej przerwie, mając za sobą siedem walk stoczonych w oktagonie, w tym cztery wygrane.

Więcej informacji na blogu Extreme Sports Channel: http://pl.extreme.com/blog/ufc, na fan page’u: https://www.facebook.com/extremesportschannel.polska oraz Instagramie: https://www.instagram.com/extremesportschannel.polska/.

UFC Fight Night 92: Rodriguez vs. Caceres w nocy 6 na 7 sierpnia o 4:00.

  Powtórki: 7  i 9 sierpnia o 21:00 oraz 12 sierpnia o 22:00.

Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *