UFC 204 z walką wieczoru Michael Bisping vs. Dan Henderson 2 odbędzie się w Manchesterze!

Bisping vs Henderson 2

To już oficjalna wiadomość, gala UFC 204 odbędzie się 8 października w Manchesterze.

Aktualny mistrz kategorii średniej UFC Michael Bisping (29-7) w swojej pierwszej obronie pasa zmierzy się z weteranem sceny MMA, Danem Hendersonem (32-14), walka odbędzie się w Manchesterze w hali Manchester Arena, która może pomieścić do 21,000 kibiców.

Obaj zawodnicy w przeszłości spotkali się ze sobą podczas jubileuszowej gali UFC 100, w której jednym z najpiękniejszych nokautów w historii „Hendo” odprawił Bispinga w drugiej rundzie.

Bisping w drodze po pas wagi średniej pokonał trzech zawodników: C.B. Dollaway’a, Thalesa Leitesa oraz byłego mistrza, jednego z najlepszych zawodników w historii Andersona Silvę. W walce mistrzowskiej niespodziewanie pokonał przez nokaut w pierwszej rundzie faworyzowanego Luka Rockholda

Henderson w ostatnim czasie walczy w kratkę, po bardzo słabej walce z Vitorem Belfortem, która zakończyła się dla „Hendo” nokautem, przyszedł świetny występ przeciwko Hectorowi Lombardowi, którego odprawił ciosem na głowę oraz niesamowitymi łokciami.

Walka Bisping vs. Henderson 2 będzie najprawdopodobniej ostatnią walką w karierze „Hendo” jak sam zapewniał. Możemy być zatem pewni, iż w swojej ostatniej walce Dan będzie chciał jeszcze raz pokazać swoje największe umiejętności oraz odejść na sportową emeryturę jako mistrz największej federacji MMA na świecie.

 

 

One thought on “UFC 204 z walką wieczoru Michael Bisping vs. Dan Henderson 2 odbędzie się w Manchesterze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *