TUF 10: Kimbo Slice vs Roy ‘Big Country’ Nelson (Epizod 3)


Sneak Peek: Kimbo Fights

11 thoughts on “TUF 10: Kimbo Slice vs Roy ‘Big Country’ Nelson (Epizod 3)

  1. Myślałem, ze będą chcieli dłużej potrzymać Kimbo w programie. Roy Nelson jest zdecydowanie lepszym zawodnikiem niż jego rywal, dodatkowo jest jednym z faworytów do wygranej programu. Nie widzę szans dla Kimbo na żadnej płaszczyźnie, wiadomo też że jego kondycja pozostawia bardzo dużo do życzenia (przykład Kimbo vs Thompson), a Nelson spokojnie może przewalczyć te dwie rundy.

  2. Kimbowe „ON SPIKE” rozbawia mnie za kazdym razem. Nelson to czlowiek z potencjalem na wygranie 10 tufa, ale przy jego wieku i posturze nie jest dla mnie zadnym wzmocnieniem HW w UFC. Poza tym nie pamietam zadnej jego walki w ktorej pokazalby sie jako totalny koks. fakt z monsonem w sumie powinien wygrac decyzje ale nalezy pamietac z e w sportach walki aby wygrac pas mistrza trzeba zniszczyc aktualnego championa, a nie stoczyc wyrownana walke z drobnym wskazaniem. Nazwiska z którymi walczył nie powalaja (poza arlovskim i rothwellem ale obie walki przegrał), także mam nadzieje że Kimbo „ruchoma promocja UFC” Slice trafi w stojce zanim Nelson sciagnie go do parteru

  3. no nie byl bym taki pewien co do kondycji roya walka z arlovskim pokazala ze zbedne kilogramy na pewno mu nie pomagaja w przewalczeniu 3 rund mam nadzieje natomiast ze kimbo od ostatniej walki duzo trenowal i pokona nelsona 3mam kciuki za niego

  4. Ostatnio na stronie pojawił się bardzo ciekawy artykuł o ćwiczeniach z piłką tenisową którą wykorzystują mistrzowie sportów walki. Zastanawiam się czy kulanie się po macie i sparingi w stójce z pończochą na głowie poprawiają wyniki:)
    Jeżeli Kimbo pokona Nelsona to nie mam wątpliwości i zaraz po obejrzeniu trzeciego odcinka lecę na bazar:) i mam nadzieję że któryś z redaktorów napisze art o aspektach treningu z pończochą na głowie:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *