Tony Ferguson ustawił Khabiba Nurmagomedova w szeregu w kwestii potencjalnej walki na UFC 219

Rey Del Rio/Getty Images

Tony Ferguson i Khabib Nurmagomedov początkowo musieli zmierzyć się o tymczasowy tytuł na gali UFC 209, jednak Khabib wycofał się z walki i teraz zachęcał do walki na gali UFC 219.

Ferguson najwyraźniej nie potrafi zapomnieć i wybaczyć Nurmagomedovowi tego, że nie był w stanie zrobić wagi do pojedynku i teraz kiedy Khabib zaproponował mu walkę na UFC 219, Ferguson ją odrzucił. Dla El Cucuy’ a liczy się teraz tylko walka o tytuł z mistrzem wagi lekkiej Conorem McGregorem.

Od czasu kiedy poinformowano, że Ferguson odrzucił ofertę walki z Nurmagomedovem, Tony postanowił podzielić się z Khabibem swoim zdaniem na temat tej walki i co powinien zrobić Rosjanin.

„Posłuchaj ty delikatna gruba dupo, ostatni raz kiedy próbowaliśmy walczyć, ty nie sprostałeś zadaniu. Co powiesz na to, że weźmiesz sobie numer … Zrób wagę, pokaż się i się zamknij. Kto jest teraz nieodpowiedni?”

Khabib Nurmagomedov ma teraz zestawioną walkę z Edsonem Barbozą na UFC 219, ale po powrocie do treningów bardzo dużo mówi o tym, że mógłby na tej samej karcie zmierzyć się z Tonym Fergusonem. Biorąc pod uwagę to, że do 30 grudnia jest już tylko niewiele ponad miesiąc i to o czym powiedział Ferguson, ta walka wydaje się mało prawdopodobna.

One thought on “Tony Ferguson ustawił Khabiba Nurmagomedova w szeregu w kwestii potencjalnej walki na UFC 219

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *