Tomasz Drwal zwolniony z UFC !

(fot. garnekmedia.blogspot.com/)

Jeszcze nie tak dawno publikowaliśmy wywiad wideo z Tomaszem Drwalem. Wtedy jeszcze nie było wiadomo, że przygoda „Goryla” z Ultimate Fighting Championship na razie się kończy. Dziś doszła do nas informacja, że Joe Silva zwolnił naszego rodaka. Mamy jednak nadzieje, że Tomek swoimi występami w innych organizacjach, niedługo powróci do walk z najlepszymi zawodnikami, w swojej kategorii.

Tomasz Drwal:

„Szefowie UFC poinformowali mnie, że nie  jestem już z nimi związany kontraktem. Zadecydowała o tym przegrana walka z Rousimarem  Palharesem na UFC 111 oraz słaby występ z Dave Branchem na UFC Fight Night 22.”Powiedziano mi, że mogę wrócić do UFC jeśli  pokażę co potrafię w następnych walkach”

mówi Tomasz Drwal (17-4, 3-3 UFC),  który w Ultimate Fighting Championship Dany White’a stoczył pięć pojedynków.

Z nieoficjalnych jeszcze informacji  wiadomo, że już dwie organizacje amerykańskie są zainteresowane występami na ich galach bardzo ofensywnie walczącego Polaka, ale „Gorilla” nie będzie spieszył się z podpisaniem następnego kontraktu.

„Zależy mi na tym, żeby jak najwięcej się bić, zdobywać jak najwięcej doświadczenia, bo mam 28 lat i ciągle się uczę. Nie chce sie z nikim związywać na zasadzie wyłączności, tak jak to było w UFC, gdzie nie było możliwości zawalczenia nawet w małych galach. Oczywiście, że walczenie w UFC to był i jest specjalny prestiż, bo lepszej organizacji MMA nie ma  świecie, ale być może trafiłem tam zbyt szybko. Dla mnie jedna walka na pół roku, a to oferuje UFC to chyba za mało. W dalszym ciągu bazą treningową będą dla mnie  Stany, ale na razie wracam do Polski trochę odpocząć. No i walczymy dalej…”

Źródło: http://garnekmedia.blogspot.com/

11 thoughts on “Tomasz Drwal zwolniony z UFC !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *