Tim Sylvia vs Andrei Arlovski IV w listopadzie

(mmamania.com)

Never ending stoooory 😉

Byli mistrzowie wagi ciężkiej UFC, Tim Sylvia i Andrei Arlovski spotkają się po raz czwarty, tym razem pod szyldem ProElite, 5 listopada.

Trylogia Sylvia vs. Arlovski miała miejsce w UFC w latach 2005-06, pojedynki wypadły na korzyść „The Maine-iac” stosunkiem 2-1. Niestety, trzecia walka (dotychczas uważana za finałową) była 5-rundowym nudziarstwem wygranym przez Sylvię na punkty.

„The Pitbull” miał za sobą 4 przegrane, wliczając w to trzy brutalne knockouty, ale w końcu pokonał Raya Lopeza. Sylvia z kolei boryka się z wagą, w styczniu przegrał z uczestnikiem Ultimate Fighter (TUF) 10, Abe Wagnerem ale później zrehabilitował się wygrywając przez TKO z Patrickiem Barrentine.

W skrócie, obaj są już cieniami siebie z lat świetności, a ich czwarte spotkanie i tak tego obrazu nie zmieni.

21 thoughts on “Tim Sylvia vs Andrei Arlovski IV w listopadzie

  1. andrei <3 on wróci jeszcze na szczyt Top HW,zobaczycie 🙂 Greg Jackson już się tym zajmię. a Arlovski sie ogarnoł po tych porażkachi byle do przodu teraz. Może do Streikeforce go wezmą lub coś jak by wygrał tą walkę,bo bumów nie może obijać,nie ma czasu.

  2. @Yoshi i właśnie to mnie martwi,nie wiem po co mu Tim Sylvia teraz jak itak jest pionkiem już(zawsze był w sumie). Chyba marketingowo to tylko,żeby rozgłos był nazwiskiem. Jak wygra znim to rzuci hasłem że jest gotowy do Ufc I strikeforce,no i zobaczymy co z tego wyjdzie.

  3. „Stwierdzam, że osoby piszące tu informacje nie mają pojęcia o MMA…”

    Ale daj spokój, nie mają pojęcia, to trochę za ostre określenie. Jak mają zweryfikować swoje dane? Przecież nie wyślą reprezentacji na konferencje prasowe przed każdą małą galą w USA, muszą polegać na relacjach zagranicznych portali, a czy będą prawdziwe czy nie to już nie mają na to wpływu. Yoshi podał swój link do portalu, który potwierdza tę wersję. Korzystam z obu tych portali i uważam, że wzajemnie się uzupełniają prezentując często różne materiały. Czasem powtarzają to samo, a czasem dają informacje sprzeczne jak teraz. Co, mam się obrazić bo ktoś się pomylił zawierzając zagranicznej stronie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *