Tim Sylvia niedopuszczony do walki na gali Reality Fighting

Amerykanin na dzisiejszej gali miał stoczyć 43 pojedynek w karierze.

Pomimo tego, że dzisiaj odbywa się medialnie gigantyczna gala UFC 182 mniejsze organizacje nie próżnują i również organizują swoje eventy. Na gali odbywającej się w kasynie Mohegun Sun w Connecticut Juliano Coutinho (6-1) miał podjąć byłego mistrza UFC, Tima Sylvię (31-10 1 NC, 9-4 w UFC).

Do walki jednak nie dojdzie, ponieważ Tim od Komisji Sportowej nie uzyskał zgody na występ. Dokładne szczegóły nie są jeszcze znane aczkolwiek uwagę przykuwa obecna waga Sylvi, obecnie waży on około 371 funtów! (~167kg).

Dla byłego mistrza UFC byłaby to pierwsza walka od czasu porażki w pojedynku z Ruslanem Magomedovem (13-1, 2-0 w UFC) który odbył się w październiku 2013r.

4 thoughts on “Tim Sylvia niedopuszczony do walki na gali Reality Fighting

  1. Matko jedyna , Tim sie stoczyl masakrycznie . Nie chodzi tu o cpanie czy alko , chyba depresja doskwiera i obżera sie kiedy lapia go negatywne emocje . Szkoda chlopa , kiedys pokonal kilku mocnych gosci i sporo znaczyl w swiecie mma a teraz…
    Mozliwe ,ze go nie dopuscili przez wage , teraz raczej nie organizuje sie cyrkow z jakimis Akebonami typu okolo180 kg vs 110 czy cos kolo tego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *