Tim Kennedy zaprasza do walki na UFC 205 Andersona Silvę, Nicka Diaza i Michaela Bispinga

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images
Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kiedy wydawało się, że już nic nie zepsuje znakomitej karty walk UFC 205 na kilka dni przed galą z karty wypadła walka Rashada Evansa z Timem Kennedy.

Powodem jest decyzja Komisji Sportowej Stanu Nowy Jork (NYSAC), która odmówiła Rashadowi Evansowi przyznanie mu licencji zawodnika, ponieważ wynikły jakieś bliżej nieokreślone problemy medyczne. W związku z tym jego pojedynek z Timem Kennedy został anulowany.

Tim Kennedy, który miał wrócić do Oktagonu po długiej przerwie postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i wysłał zaproszenia na walkę do trzech zawodników; Andersona Silvy, Nicka Diaza i mistrza wagi średniej Michaela Bispinga.

„@SpiderAnderson zastanawiam się, czy masz jakieś plany na 12 listopada? Chciałbyś spotkać się ze mną w Nowym Jorku w Madison Square Garden?”

„@nickdiaz209 UFC 205 może potrzebować twojej pomocy. Nie wiem, czy chciałbyś przybyć do Nowego Jorku w ten weekend. Słyszałem, że ktoś poszukuje przeciwnika…”

„@bisping słyszałem, że zamierzasz pojawić się w Nowym Jorku na Madison Square Garden na UFC 205. Nie chciałbyś zrekompensować sobie lania jakie dostałeś?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *