Thiago Silva vs. Brandon Vera na UFC 125

(fot. tatame.com)

Poza klatką od 2 stycznia 2010 roku, Thiago Silva potwierdził dla TATAME walkę z Brandonem Verą, która będzie miała miejsce na początku przyszłego roku podczas  UFC 125. Zawodnik American Top Team miał podpisać kontrakt jeszcze dzisiaj.

Po dość długiej przerwie i przegranej z Rashadem Evansem (UFC 108), Thiago wierzy, że dwie przegrane Very z Jonem Jonesem i Randym Couture dobrze wróża dla jego zwycięstwa. „Wszystko zależy od zawodnika. Głód zwycięstwa i próbowanie za wszelką cenę może nie jest najlepszą rzeczą ale wszystko to jest inne. Będę gotowy na pewno i zobaczymy co się stanie”, powiedział Thiago analizując game plan swojego rywala, który jest ekspertem Muay Thai.
„Sądzę, że to będzie dobra walka i obaj lubimy dobrze przyłożyć. Jestem przejęty tym pojedynkiem i naszym planem walki. On nie będzie mnie cały czas łapał a na pewno wymienimy dużo ciosów. Jest jeszcze trochę czasu i będę chciał naprawić dobrze swój kręgosłup. Cały czas jestem w trakcie leczenia. To może potrwać jeszcze z miesiąc zanim wrócę do normalnych treningów lecz teraz muszę jeszcze troszkę poczekać na tę walkę”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *