„The Striking Truth” dokument z GSP i Loiseau

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=teq8XePhiX0]

“The Striking Truth” jest ekskluzywnym dokumentem przedstawiającym charyzmatycznego zawodnika UFC Georgesa St. Pierre i dynamicznego Davida „The Crow” Loiseau.

Film  przedstawia wydarzenia z życia tych dwóch zawodników kolejno przez cztery lata zaczynając od startu w UFC 58 USA vs. Canada gdzie Loiseau walczył o mistrzostwo z Richem Franklinem natomiast St. Pierre podejmował BJ Penna. Ten film zestawia kariery tych dwóch zawodników, błyskawiczne tempo wspinania się GSP  po szczeblach kariery  aż do mistrzostwa UFC i Loiseau, który staje do walki z osobistymi wyzwaniami. W filmie ukazany jest wzajemny szacunek oraz wybór własnej drogi którą podążają.

Projekt jest kierowany i produkowany przez Stevena J. Wong’a, kierownikiem produkcji i osobą odpowiedzialną za scenariusz jest James Hergott natomiast akcją zajmujee się Bobby Razak

W środku informacja prasowa + plakat

Informacja prasowa
Owned Entertainment Inc. ogłosiło wczoraj, że mistrz UFC Georges St. Pierre oraz David „The Crow” Loiseau bardzo dobrze przyjęli film dokumentalny “The Striking Truth” (strikingtruth.com), który swoją pierwszą premierę miał w Las Vegas.

Główna premiera będzie miała miejsce w Rave Motion Pictures’ Town Square 18 Theater 2 grudnia o godzinie 18. Tapout Films i Bodybuilding.com są sponsorami premiery. Bodybuilding.com uruchomi także ekskluzywną stronę sponsorowaną przez Cellucor, zawierającą klipy z filmu z przygotowań i treningów GSP. Strona będzie dostępna 22 listopada.

7 thoughts on “„The Striking Truth” dokument z GSP i Loiseau

  1. dialogi sztuczne- wiadomo. w koncu to film ze scenariuszem a nie dokument czy countdown walki ze mogą mowic co chcą po swojemu :] pozatym ostatnio pobrałem z netu materiał „UFC Ultimate 100 Greatest Fights” i tam jets akurat sporo wypowiedzi GSP- on chyba jest francuskojezycznym Kanadyjczykiem bo ma specyficzny akcent mowiąc po angielsku.
    PS – polecam obejrzec „UFC Ultimate 100 Greatest Fights” bo całkiem ciekawy materiał. to nie zadna kompilacja typu YT zrobione przez kogos, tylko materiał UFC. polecam tez „UFC Ultimate Submissions” 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *