Tag Archive | "Krystian Kołada"

FSC 2: „Kaszubskie Pranie” w Bytowie – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali FSC 2: „Kaszubskie Pranie”, która odbyła się w Bytowie. Walką wieczoru był pojedynek w wadze piórkowej między Mahmoudem Hashadem a Michałem Denisem Folcem.

Bonus Fight (AM):
K1 75kg: Krzysztof Kruzel (Agoga Gym Lębork) vs Karol Kruzel (Agoga Gym Lębork)-remis

ZAWODOWA WALKA WIECZORU:
MMA 66kg: Mahmoud Hashad (Egyptian Top Team) VS Michał Denis Folc (Mighty Bulls Gdynia)
Zwycięzca: Michał Denis Folc– 1 runda, duszenie zza pleców.

Karta główna (Semi Pro):
MMA 93kg: Konrad Konkel (Sparta Fight Team) vs Damian Kącicki (MMA FURIA Bytów)
Zwycięzca: Konrad Konkel-2 runda, duszenie zza pleców.

MMA 77kg: Damian Schachta (Baltic Fighters Gdańsk) vs Krzysztof Myszk (Agoga Gym Lębork)
Zwycięzca: Damian Schachta-1 runda, duszenie trójkątne nogami.

MMA 84kg: Piotr Matusiak (Shark Łódź) vs Daniel Marciniak (Mighty Bulls Gdynia)
Zwycięzca: Piotr Matusiak-jednogłośna decyzja.

K1 65kg Patryk Cedro (The Wing Revolution Leipzig) vs Tomasz „MIKI” Mikołajczyk (MMA FURIA Bytów)
Zwycięzca: Tomasz Mikołajczyk-jednogłośna decyzja.

MMA 70kg: Mateusz Miotke (Fighter Lębork) vs Michał Marczak (MMA FURIA Bytów)
Zwycięzca: Mateusz Miotke-1 runda, duszenie zza pleców.

MMA 61 KG: Patryk Gawroński (No Limits Kwidzyn) vs Dawid Zawitowski (Mighty Bulls Gdynia)
Zwycięzca:Dawid Zawitowski-jednogłośna decyzja

MMA 82kg: Krystian Kołada (Shark Łódź) vs Kamil Smętoch (MMA Fantom Kartuzy)
Zwycięzca: Krystian Kołada-jednogłośna decyzja

Karta wstępna (AM) :
MMA 77kg: Karol Możuch (Agoga Gym Lębork) vs Volodymyr Leviiev (MMA FURIA Bytów)
Zwycięzca: Karol Możuch-niejednogłośna decyzja

MMA 61 KG: Kamil Trzcinka (Baltic Fighters Gdańsk) vs Jakub Gospodarek (MMA FURIA Bytów)
Zycięzca: Kamil Trzcinka-niejednogłośna decyzja

MMA 66kg: Wojciech Monarcha (MMA Witkowo) vs Jakub Lubiński (MMA FURIA Bytów)
Zwycięzca: Wojciech Monarcha– 2 runda duszenie zza pleców

MMA 77kg: Marcin Mierzejewski (Vegeta Gym Gdańsk) vs Szymon Sidorkiewicz (MMA FURIA Bytów) –
Zwycięzca: Szymon Sidorkiewicz-niejednogłośna decyzja

WALKA POKAZOWA:
K1 junior 67kg: Dawid Szwalgin (Agoga Gym Lębork) vs Paweł Bednarczuk (Agoga Gym Lębork) REMIS

Posted in Wyniki galComments (0)

Wyniki ważenia FSC 2: „Kaszubskie Pranie” w Bytowie

Przedstawiamy wyniki ważenia przed galą FSC 2: „Kaszubskie Pranie”, która odbędzie się dzisiaj w Bytowie. Walką wieczoru będzie pojedynek w wadze piórkowej między Mahmoudem Hashadem a Michałem Denisem Folcem.

Początek gali o godzinie 18:15.

BONUS FIGHT:
K1 75kg: TBA vs Karol Kruzel 74,9kg (Agoga Gym Lębork)

Walka wieczoru:
MMA 66kg: Mahmoud Hashad 66,7kg (Egyptian Top Team) VS Michał Denis Folc 66,4kg (Mighty Bulls Gdynia)

SEMI PRO:
MMA 93kg: Konrad Konkel 93,7kg (Sparta Fight Team) vs Damian Kącicki 92,9kg (MMA FURIA Bytów)
MMA 77kg: Damian Schachta 77,2kg (Baltic Fighters Gdańsk ) vs Krzysztof Myszk 75,8kg (Agoga Gym Lębork)
MMA 84kg: Piotr Matusiak 83,7kg (Shark Łódź) vs Daniel „ROGATY” Marciniak 84,2kg (Mighty Bulls Gdynia)
K-1 65kg Patryk Cedro 62,3kg (The Wing Revolution Leipzig) vs Tomasz Mikołajczyk 64,6kg (MMA FURIA Bytów)
MMA 70kg: Mateusz Miotke 70,4kg (Fighter Lębork) vs Michał Marczak 69,5kg (MMA FURIA Bytów)
MMA 61 KG: Patryk Gawroński 61,2kg (No Limits Kwidzyn) vs Dawid Zawitowski 61,4kg (Mighty Bulls Gdynia)
MMA 82kg: Krystian Kołada 82,7kg (Shark Łódź) vs Kamil Smętoch (MMA Fantom Kartuzy – (ważony w dniu gali podczas odprawy ze względu na podjęcie walki w ostatnim czasie)

Karta wstępna (AM)
MMA 77kg: Karol Możuch 75,5kg (Agoga Gym Lębork) vs Volodymyr Leviiev 76,4kg (MMA FURIA Bytów)
MMA 63 KG: Kamil Trzcinka (Baltic Fighters Gdańsk) 62,7kg vs Jakub Gospodarek (MMA FURIA Bytów) 62,9
MMA 66kg: Wojciech Monarcha (MMA Witkowo) 65,8kg vs Jakub Lubiński 66,7kg (MMA FURIA Bytów)
MMA 77kg: Marcin Mierzejewski 73,2kg vs Szymon Sidorkiewicz 75,7kg

WALKA POKAZOWA:
K-1 junior 67kg: Dawid Szwalgin (Agoga Gym Lębork) vs Paweł Bednarczuk (Agoga Gym Lębork) –zawodnicy nie ważeni.

Posted in Polskie MMAComments (0)

FSC 2: „Kaszubskie Pranie” karta walk

FSC 2: „Kaszubskie Pranie” już 12.10.2019r w Bytowie! To już druga po czerwcowe gali FSC 1 w Redzie edycja First Step Championship.

Start walk o godz. 18:15, hala ZSP przy ul. Sikorskiego 35 będzie dostępna dla kibiców już od godziny 17:45.

Oficjalna ceremonia ważenie odbędzie się dzień wcześniej (11.10) o godz. 14:00 w klubie muzycznym Black w Bytowie przy ul Derdowskiego 9. Wstęp na ważenie darmowy, zapraszamy media oraz kibiców.

Karta walk:

ZAWODOWE:
K1 75kg: Nikolae Dragos (Dragos Team-Rumunia) vs Karol Kruzel (Agoga Gym Lębork)

MMA 66kg: Mahmoud Hashad (Egyptian Top Team) VS Michał Folc (Mighty Bulls Gdynia)

SEMI PRO:
MMA 93kg: Konrad Konkel (Sparta Fight Team) vs Damian Kącicki (MMA FURIA Bytów)

MMA 77kg: Damian Schachta (Baltic Fighters Gdańsk ) vs Krzysztof Myszk (Agoga Gym Lębork)

MMA 84kg: Piotr Matusiak (Shark Łódź) vs Daniel Marciniak (Mighty Bulls Gdynia)

K1 65kg Patryk Cedro (The Wing Revolution Leipzig) vs Tomasz „MIKI” Mikołajczyk (MMA FURIA Bytów)

MMA 77kg:  Krystian Kołada (Shark Łódź) vs Sebastian Majewski (Impact Płock)

MMA 70kg: Mateusz Miotke (Fighter Lębork) vs Michał Marczak (MMA FURIA Bytów)

MMA 61 KG:  Patryk Gawroński (No Limits Kwidzyn) vs Dawid Zawitowski (Mighty Bulls Gdynia) 

Karta wstępna (AM) :
MMA 77kg: Karol Możuch (Agoga Gym Lębork) vs  Volodymyr Leviiev (MMA FURIA Bytów)

MMA 61 KG: Kamil Trzcinka (Baltic Fighters Gdańsk)  vs Jakub Gospodarek (MMA FURIA Bytów)

MMA 66kg: Wojciech Monarcha (MMA Witkowo) vs Jakub Lubiński (MMA FURIA Bytów)

MMA 77kg: Marcin Mierzejewski (Vegeta Gym Gdańsk) vs Szymon Sidorkiewicz (MMA FURIA Bytów)

K1 junior 67kg: Dawid Szwalgin (Agoga Gym Lębork) vs Paweł Bednarczuk (Agoga Gym Lębork)

Informacja prasowa

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)

FSC 2 „Kaszubskie Pranie”

First Step Championship zorganizuje swoją drugą galę FSC 2 „Kaszubskie Pranie” w październiku, a już teraz poznaliśmy pierwsze szczegóły dotyczące wydarzenia.

W walce wieczoru FSC 2 „Kaszubskie pranie” zobaczymy bardzo mocny, międzynarodowy pojedynek w formule K-1 🥊

Reprezentant Polski Karol Kruzel (6-0-1) skrzyżuje rękawice z mocno zaprawionym w bojach reprezentantem Rumunii Nicolae Dragosem (19-0-7). Będzie to jeden z trzech pojedynków w formule K-1, które odbędą się podczas gali. Kolejne 11 walk to już wojna w formule MMA, Walki amatorskie, semi pro i zawodowe. 

Wśród zawodników, których zobaczymy na gali zawalczą między innymi reprezentanci Mighty Bulls Gdynia, którzy zwyciężyli swoje pojedynki podczas pierwszej gali FSC w Redzie – Dawid Zawitowski i Daniel Marciniak. Na wydarzeniu pojawią się także zawodnicy klubu Shark Łódź Piotr Matusiak i Krystian Kołada oraz spora reprezentacja miejscowego klubu MMA Furia Bytów, który deleguje do walki łącznie, aż 7 zawodników.

Pełna karta walk wkrótce.

FSC 2- FIRST STEP CHAMPIONSHIP
      „KASZUBSKIE PRANIE”


KATEGORIA: Gala MMA I K-1 – walki w klatce
DATA: 12.10.2019 START godz. 18:00
MIEJSCE: HALA ZSP ul. Sikorskiego 35, Bytów
BILETY W CENIE OD 59 zł dostępne wkrótce.

Informacja prasowa

Posted in K-1, Polskie MMAComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

Bellator 234: Kharitonov vs. Vassell

Data: 14.11.2019, Menora Mivtachim Arena, Tel Awiw – Izrael

ACA 101 Warszawa

Data: 15.11.2019, EXPO XXI, Warszawa

ONE Championship 103: Age of Dragons

Data: 16.11.2019, Cadillac Arena, Pekin – Chiny

BKFC 9: Lobov vs. Knight 2

Data: 16.11.2019, Mississippi Coast Convention Center, Biloxi, Mississippi – USA

UFC Fight Night 164: Błachowicz vs. Jacare

Data: 16.11.2019, Ginasio do Ibirapuera, Sao Paulo – Brazylia

ONE Championship 104: Edge of Greatness

Data: 22.11.2019, Singapore Indoor Stadium – Singapur

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2019 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.