Tag Archive | "Kanat Keldibekov"

ACA 102 Ałmaty – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 102, która odbędzie się w Ałmaty Arena w Ałmaty w Kazachstanie. Na gali odbędą się dwie walki o tytuły mistrzowskie. O pas wagi półśredniej zmierzą się mistrz Albert Tumenov i Beslan Ushukov, a o tytuł wagi średniej zawalczą mistrz Salamu Abdurakhmanov i Valery Myasnikov. Na gali zadebiutuje również Rafał Haratyk, którego rywalem będzie Arbi Agujev.

Początek gali o godzinie 13:30. Transmisja karty głównej o godzinie 17:45 na sport.tvp.pl . PPV dostępne na stronie ppv.aca-mma.com/en/

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Albert Tumenov pokonał Beslana Ushukova przez KO (cios), runda 2

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Salamu Abdurakhmanov pokonał Valery’ego Myasnikova przez poddanie, runda 2

70 kg: Vener Galiev pokonał Ermeka Tlauova przez TKO, runda 2
77 kg: Rafał Haratyk pokonał Arbiego Aguejeva przez TKO (kontuzja nogi/Agujev nie wyszedł do drugiej rundy), runda 1
120 kg: Roggers Souza pokonał Shakhmarala Dzhetpisova przez TKO, runda 2

Karta wstępna
70 kg: Zharbek Teshabaev pokonał Musę Khamanaeva przez TKO (ciosy i kolana), runda 2
66 kg: Adlan Bataev pokonał Joao Nogueirę przez jednogłośną decyzję
77 kg: Chersi Dudaev pokonał Alexandra Chernova przez jednogłośną decyzję
61 kg: Khusein Sheikhaev pokonał Erzhana Estanova przez poddanie (dźwignia Suloeva), rudna 1
93 kg: Cory Hendricks pokonał Luke’a Barnatta przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 2
66 kg: Nursultan Kassymkhanov pokonał Alexandra Pedusona przez niejednogłośną decyzję
93 kg: Carlos Eduardo pokonał Isę Umarov przez poddanie (duszenie zza pleców), runda 1
61 kg: Kanatbek Keldibekov pokonał Altynbeka Dzhumanuly przez niejednogłośną decyzję
77 kg: Altynbek Mamashev pokonał Goyti Dazaeva przez TKO, runda 1
93 kg: Jose Daniel Toledo Canellas pokonał Almanbeta Nuraly przez TKO, runda 2
66 kg: Ivan Zhvirblia pokonał Fanila Rafikova przez jednogłośną decyzję

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 102 Ałmaty

ACA 102 Ałmaty

Data: 29.11.2019
Miejsce: Ałmaty Arena, Ałmaty – Kazachstan

Karta główna

Walka o tytuł wagi półśredniej
77 kg: Albert Tumenov (c) vs. Beslan Ushukov

Walka o tytuł wagi średniej
84 kg: Salamu Abdurakhmanov (c) vs. Valery Myasnikov

70 kg: Ermek Tlauov vs. Vener Galiev
84 kg: Rafał Haratyk vs. Arbi Agujev
120 kg: Shakhmaral Dzhepisov vs. Roggers Souza

Karta wstępna
70 kg: Zharabek Teshebaev vs. Musa Khamanaev
66 kg: Adlan Bataev vs. Joao Luiz Nogueira
77 kg: Chersi Dudaev vs. Alexander Chernov
61 kg: Yerzhan Estanov vs. Khusein Sheikhaev
93 kg: Luke Barnatt vs. Cory Hendricks
66 kg: Nursultan Kassymhanov vs. Alexander Peduson
93 kg: Carlos Eduardo vs. Isa Umarov
61 kg: Kanat Keldibekov vs. Altynbek Dzhumanaly
77 kg: Goyti Dazaev vs. Altynbek Mamashev
93 kg: Almanbet Nuraly vs. Jose Daniel Toledo Canellas
66 kg: Ivan Zhvirblia vs. Fanil Rafikov

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 100 Grozny – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 100, która odbędzie się w Sport Hall Coliseum w Groznym w Czeczenii. Walką wieczoru będzie pojedynek o tytuł wagi piórkowej między mistrzem Salmanem Zhamaldaevem a Felipe Froesem.

ACA 100 Grozny

Data: 4.10.2019
Miejsce: Sport Hall Coliseum, Grozny – Czeczenia

Walka o tytuł wagi piórkowej
66 kg: Felipe Froes pokonał Salmana Zhamaldaeva przez jednogłośną decyzję

Co-main event
57 kg: Magomed Bibulatov pokonał Josiela Silvę przez TKO (walka przerwana przez sędziego), runda 2, 2:40

77 kg: Abubakar Vagaev pokonał Fernando Gonzaleza przez jednogłośną decyzję
66 kg: Magomedrasul Khasbulaev pokonał Alexandre Bezerrę przez TKO, runda 3
77 kg: Beslan Isaev pokonał Bekzoda Nurmatova przez niejednogłośną decyzję

Karta wstępna
66 kg: Diego Brandao pokonał Dzhikhada Yunusova przez niejednogłośną decyzję
52 kg: Rasul Albaskhanov pokonał Jose Marię Tome przez poddanie (duszenie), runda 1, 2:09
84 kg: Ibrahim Magomedov pokonał Abdul-Rakhmana Dzhanaeva przez jednogłośną decyzję
77 kg: Ustarmagomed Gadzhidaudov pokonał Jesse’ego Taylora przez poddanie (gilotyna), runda 1
57 kg: Imran Bukuev pokonał Alana Gomesa De Castro przez KO (cios), runda 3, 0:17
94 kg: Asylzhan Bakhytzhanuly pokonał Alexeya Stoyana przez TKO (ciosy), runda 1

ACA 100: Fight Day

84 kg: Wendres da Silva pokonał Baysangura Vakhitova przez decyzję
66 kg: Askhab Zulaev pokonał Tihomira Blagovestova przez TKO, runda 2, 1:37
84 kg: Husein Kushagov pokonał Evgeniya Belyaeva przez decyzję
66 kg: Artem Reznikov pokonał Khasana Khalieva przez poddanie, runda 1, 4:01
66 kg: Alihan Suleymanov pokonał Otávio dos Santosa przez decyzję
77 kg: Aydi Umakhanov pokonał Erlana Ulukbekova przez decyzję
70 kg: Herdeson Batista pokonał Alibeka Akhazaeva przez TKO, runda 2, 3:34
66 kg: Ruslan Emilbek pokonał Lamberta Akhiadova przez decyzję
66 kg: Adlan Mamaev pokonał Bekhruza Zukhurova przez poddanie, runda 3, 2:01
66 kg: Kurban Taigibov pokonał José Vagno Soaresa przez decyzję
61 kg: Khaseyn Sheikhaev pokonał Beslana Shibzukhova przed poddanie, runda 1, 4:02
70 kg: Adam Aliev pokonał Mindaugasa Veržbickasa przez decyzję
66 kg: Kanat Keldibekov pokonał Dukvaha Astamirova przez decyzję
66 kg: Akhmed Musakaev pokonał Askera Tarkanova przez TKO, runda 2, 2:41

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 100: Fight Day / ACA 100

ACA 100: Fight Day / ACA 100

Data: 4.10.2019
Miejsce: Sport Hall Coliseum, Grozny – Czeczenia

ACA 100: Fight Day

początek o godzinie 13:00

84 kg: Baisangur Vakhitov vs. Wendres da Silva
66 kg: Askhab Zulaev vs. Tihomir Blagovestov
61 kg: Dileno Lopes vs. Khusein Sheikhaev
84 kg: Husein Kushagov vs. Evgeniy Belyaev
77 kg: Khasan Khaliev vs. Artem Reznikov
66 kg: Otavio dos Santos vs. Alihan Suleimanov
77 kg: Aydi Umakhanov vs. Erlan Ulukbekov
71 kg: Alibek Akhazaev vs. Herdeson Batista
93 kg: Alexey Stoyan vs. Batraz Agnaev
66 kg: Lambert Akhiadov vs. Ruslan Emilbek Uulu
66 kg: Adlan Mamaev vs. Bekhruz Zukhurov
66 kg: Kurban Taigibov vs. Alikhon Khasanov
70 kg: Khamzat Aushev vs. Zharabek Teshebaev
57 kg: Beslan Shibzukhov vs. Khasein Shaikhaev
71 kg: Adam Aliev vs. Mindaugas Verzbickas
62 kg: Dukvakha Astamirov vs. Kanat Keldibekov
84 kg: Khamzat Sakalov vs. Alexander Chernov
61 kg: Akhmed Musakaev vs. Asker Tarkanov

ACA 100

początek o godzinie 21:00

Walka o tytuł wagi piórkowej
66 kg: Salman Zhamaldaev (c) vs. Felipe Froes

Co-main event
57 kg: Magomed Bibulatov vs. Josiel Silva

77 kg: Abubakar Vagaev vs. Fernando Gonzalez
66 kg: Magomedrasul Khasbulaev vs. Alexandre Bezerra
77 kg: Bekzod Nurmatov vs. Beslan Isaev

Karta wstępna
66 kg: Dzhikhad Yunusov vs. Diego Brandao
52 kg: Rasul Albaskhanov vs. Jose Maria Tome
84 kg: Ibrahim Magomedov vs. Abdul-Rakhman Dzhanaev
77 kg: Ustarmagomed Gadzhidaudov vs. Jesse Taylor
57 kg: Imran Bukuev vs. Alan Gomes De Castro
94 kg: Asylzhan Bakhytzhanuly vs Alexey Stoyan

Posted in RozpiskiComments (0)

ACA 91 – wyniki walk

Przedstawiamy wyniki walk gali ACA 91, która odbyła się minionej nocy w Groznym w Czeczenii. Walką wieczoru był pojedynek w wadze półśredniej między Eliasem Silvério a Arbim Agujevem.

Walka wieczoru
170 lb: Elias Silvério pokonał Arbiego Agujeva przez decyzję

Karta główna
170 lb: Beslan Isaev pokonał Evgeniya Bondara przez TKO, runda 3, 0:50
185 lb: Baisangur Vakhitov pokonał Alexeya Efremova przez jednogłośną decyzję
170 lb: Brett Cooper pokonał Azamata Amagova przez jednogłośną decyzję
170 lb: Imanali Gamzatkhanov pokonał Dauda Shaikhaeva przez jednogłośną decyzję
145 lb: Felipe Froes pokonał Saifullę Dzhabrailova przez TKO, runda 1, 0:48
125 lb: Murad Zeinulabidov pokonał Ruslana Abiltarova przez TKO, runda 1, 1:13
205 lb: Nasrudin Nasrudinov pokonał Rasula Saithozhaeva przez TKO, runda 2, 1:56
125 lb: Imran Bukuev pokonał Darrena Mimę przez jednogłośną decyzję
135 lb: Murad Kalamov pokonał Daniela Santosa przez jednogłośną decyzję
170 lb: Husein Kushagov pokonał Roana Carneiro przez jednogłośną decyzję
135 lb: Shamil Shakhbulatov pokonał Dileno Lopesa przez TKO, runda 2, 0:42
145 lb: Alikhan Suleimanov pokonał Fanila Rafikova przez jednogłośną decyzję
125 lb: Mansur Khatuev pokonał Felipe Silvę przez jednogłośną decyzję
265 lb: Kazbek Saidaliev pokonał Roggersa Souzę przez jednogłośną decyzję
135 lb: Rodrigo Praia pokonał Imrana Zhulagova przez jednogłośną decyzję
205 lb: Evgeny Egemberdiev pokonał Ivana Lukina przez jednogłośną decyzję
185 lb: Vitaliy Nemchinov pokonał Khetaga Plieva przez jednogłośną decyzję
135 lb: Trevin Jones pokonał Mehdiego Baidulaeva przez poddanie, runda 1, 4:37
145 lb: Khaseyn Sheikhaev pokonał Kanata Keldibekova przez jednogłośną decyzję

Posted in Wyniki galComments (0)

ACA 91

ACA 91

Data: 26.01.2018
Miejsce: SC Colosseum, Grozny, Czeczenia – Rosja

Walka wieczoru
170 lbs.: Elias Silverio vs. Arbi Agujev

170 lbs.: Beslan Isaev vs. Evgeniy Bondar
205 lbs.: Evgeny Egemberdiev vs. Igor Poterya
185 lbs.: Alexey Efremov vs. Baisangur Vakhitov
170 lbs.: Imanali Gamzatkhanov vs. Daud Shaikhaev
125 lbs.: Darren Mima vs. Imran Bukuev
205 lbs.: Nasrudin Nasrudinov vs. Rasul Saithozhaev
135 lbs.: Daniel Santos vs. Murad Kalamov
125 lbs.: Ruslan Abiltarov vs. Murad Zeinulabidov
170 lbs.: Brett Cooper vs. Azamat Amagov
170 lbs.: Roan Carneiro vs. Husein Kushagov
135 lbs.: Dileno Lopes vs. Shamil Shakhbulatov
125 lbs.: Felipe Silva vs. Mansur Khatuev
145 lbs.: Felipe Froes vs. Saifulla Dzhabrailov
145 lbs.: Fanil Rafikov vs. Alikhan Suleimanov
145 lbs.: Kanat Keldibekov vs. Khaseyn Sheikhaev
135 lbs.: Mehdi Baidulaev vs. Trevin Jones
135 lbs.: Imran Zhulagov vs. Rodrigo Praia
185 lbs.: Khetag Pliev vs. Vitaliy Nemchinov
265 lbs.: Kazbek Saidaliev vs. Roggers Souza

Posted in RozpiskiComments (0)


Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ONE Championship 106: A New Tomorrow

Data: 10.01.2020, Impact Arena, Bangkok – Tajlandia

FEN 27: Rębecki vs. Magomedov

Data: 18.01.2020, Netto Arena – Szczecin

UFC 246: McGregor vs. Cowboy

Data: 18.01.2020, T-Mobile Arena, Paradise, Las Vegas, Nevada – USA

Bellator 238: Budd vs. Cyborg

Data: 25.01.2020, The Forum, Inglewood, Kalifornia – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

© 2020 FIGHT24.PL – MMA i K-1, UFC.