Szybki czat z Jonem Jonesem

(mmamania.com)

Jon Jones stara się promować swoją nadchodzącą walkę z Rashadem Evansem, a także grę UFC Undisputed 3. Z tej okazji fani mogli złapać go przez 13 minut na czacie ESPN. Poniżej najciekawsze pytania i odpowiedzi:

Fan: Jeśli z powodzeniem będziesz bronić pasa mistrzowskiego, rozważasz przejście do wagi ciężkiej w 2013?

Jon Jones: Zdecydowanie.

Fan: Nad czym najbardziej pracujesz przygotowując się do walki z Rashadem?

Jon Jones : Pracuję nad umiejętnościami kickboxerskimi oraz jiu jitsu.

Fan: Myślisz, że cardio odegra kluczową rolę w Twojej walce z Rashadem?

Jon Jones: Zdecydowanie.  Rashad złapał zadyszkę już w drugiej rundzie walki z Davisem.

Fan: Myślisz, że walka z Evansem odbędzie się na pełnym dystansie?

Jon Jones: Nie. Ale na pewno Rashad tego by chciał.

Fan: Z kim chciałbyś walczyć, jak rozprawisz się z Evansem?

Jon Jones: Zazwyczaj nie wyzywam ludzi na pojedynki, ale walka z Danem Hendersonem mogłaby być fajna.

Fan: Jeśli przejdziesz do wagi ciężkiej, ile chciałbyś ważyć, realistycznie?

Jon Jones: 240.

Fan: W czwartek będzie konfernecja prasowa. Spodziewasz się trash-talkingu ze strony Rashada?

Jon Jones: I to jeszcze jak.

8 thoughts on “Szybki czat z Jonem Jonesem

  1. Nie wiem czemu tylu ludzi tak się negatywnie jara JJ. Jak dla mnie świetny fighter z normalnym zachowaniem. Bez nadmiernego trash talku, ale też bez ostentacyjnej przyjaźni i nadmiaru szacunku do przeciwników. Walczy kiedy mu każą, na pewno najczęściej z obecnych mistrzów wychodzi do oktagonu w obronie pasa, z tym kogo mu dadzą. Po prostu zawodowiec.

  2. Może mi ktoś powiedzieć jak zrodził się konflikt między JJ a Rashadem? Znam wersje, w której Evans powiedział, że woli się przenieść do innej kategorii niz walczyc z JJ. Jones natomiast odpowiedział, że jeśli federacja ustawi ich do walki to nie ma problemu. I tą wypowiedzią zdenerwował Evansa. To jest prawdziwa wersja czy coś jeszcze tam było na rzeczy?

  3. kurde niech JJ zniszczy Evansa,a Hendo jakiegoś Nelsona,i potem walka Hendo vs JJ.Mogłaby odbyc sie na pełnym dystansie.JJ mógłby go poddać w dosiadzie.A Hendo wypunktować.Hendo mimo porażki z Rampage,jest od niego lepszy.Kiedyś miał spadek formy ale chodzi na terapie hormonalne.

  4. Hendo z JJ? Walka z Shogunem byla niemalze wyrownana, a przeciez JJ rozjechal shoguna i to strasznie. Mysle ze skonczylo by sie tak ze JJ obala Hendo i Cisnie w niego lokciami. Hendo zalewa sie krwia i panicznie ucieka jak Rempage oddajac plecy, a JJ wykorzystuje to i go dusi. JJ walczyl juz z dobrymi uderzaczami takimi jak Rampage, Machida i Shogun. Nikomu sie nie dal ustrzelic i nikt nie byl nawet blisko. Mysle ze Hendo by nie mial szans.

  5. Daw: Hendo z JJ? Walka z Shogunem byla niemalze wyrownana, a przeciez JJ rozjechal shoguna i to strasznie. Mysle ze skonczylo by sie tak ze JJ obala Hendo i Cisnie w niego lokciami. Hendo zalewa sie krwia i panicznie ucieka jak Rempage oddajac plecy, a JJ wykorzystuje to i go dusi. JJ walczyl juz z dobrymi uderzaczami takimi jak Rampage, Machida i Shogun. Nikomu sie nie dal ustrzelic i nikt nie byl nawet blisko. Mysle ze Hendo by nie mial szans.

    Tyle ,że Hendo to bardzo dobry uderzacz ,w stójce lepszy zdecydowanie od shoguna , a zapasy również fenomenalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *