Świeże informacje od Conora McGregora na temat Floyda Mayweathera i swoich planów w MMA

Jeff Bottari/Zuffa LLC/Zuffa LLC via Getty Images

Kilka dni temu Floyd Mayweather zrobił spore zamieszanie wstawiając do sieci filmik sugerujący chęć stoczenia walki w MMA i teraz możemy dowiedzieć się, co na ten temat sądzi Conor McGregor.

Najbardziej prawdopodobne jest to, że filmik wstawiony przez Floyda Mayweathera miał jedynie na celu wywołanie szumu wokół jego osoby i mało prawdopodobne jest, by niepokonana legenda boksu wkroczyła do Oktagonu, gdzie miałby jeszcze mniej szans niż Conor McGregor w boksie. Jeśli jednak doszłoby do tego wydarzenia, to zapewne nie kto inny jak Conor przywitałby Floyda w Oktagonie.

McGregor odniósł się do możliwości walki MMA z Mayweatherem wkrótce po gali charytatywnej, w której uczestniczył w środę w Nowym Jorku.

„Zrobiłbym, co by mi się spodobało w Oktagonie. Jeśli to zrobi – wiem, że on flirtuje z tym – będę go szanował. Myślę, że zyskałby wtedy swój szacunek, gdyby wkroczył [do klatki]. Angażuje się, my się angażujemy, więc zobaczymy. Obecnie jestem w trakcie negocjacji, aby zmierzyć się z moim kolejnym przeciwnikiem i mamy wiele opcji.

Jeśli zrobił to pod publiczkę, będzie to za nim szło do końca jego dni. Jeśli tak, to będzie się za nim ciągnęło do końca jego dni, że tego nie zrobił. Ja powiedziałem, że to zrobię i zrobiłem to. Teraz jego czas. Jego ruch.”

Biorąc pod uwagę, że Mayweather faktycznie zrobił to wszystko pod publikę, McGregor będzie musiał skupić się na innym przeciwniku i kolejny raz przedstawił kilka pomysłów.

„Jest obecny tymczasowy mistrz wagi lekkiej, jest niepokonany Dagestańczyk, może być wielkie rosyjskie wydarzenie. Oczywiście jest też trylogia z Diazem i walka z Mayweatherem. Właśnie siedzimy przy stole negocjacyjnym. Czas jest dobry, życie jest dobre.”

3 thoughts on “Świeże informacje od Conora McGregora na temat Floyda Mayweathera i swoich planów w MMA

  1. Facet zarobił kupę kasy to po co walczyć.chyba że dużo zarabia a jeszcze szybciej wydaje .ale musi wiedzieć że czas szybko płynie.I nim się spotrzeże będzie starszym człowiekiem.młodość nie trwa wiecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *