Stephan Bonnar podpisał kontrakt z Bellatorem

Bellator podpisał kontrakt z zawodnikiem wagi półciężkiej Stephanem Bonnarem (15-8) , który wraca do MMA po prawie dwóch latach przerwy.

Stephan Bonnar to były, wieloletni zawodnik UFC, który swoją karierę zawodową rozpoczął w 2001 roku. „The American Psycho” mierzył się m.in. z takimi gwiazdami jak Lyoto Machida, Forrest Griffin, Rashad Evans, Jon Jones, Keith Jardine oraz Anderson Silva. Ostatnią swoją walkę stoczył w 2012 roku na UFC 153 właśnie z Andersonem Silvą jednak przegrał ją przez TKO. Teraz nadszedł czas by powrócić do akcji i zmierzyć się z kolejnym rywalem, tym razem w klatce Bellatora.

„Chcę, aby każdy wiedział iż wracam z emerytury po to, by uwolnić MMA od wirusa znanego jako Tito Ortiz. Przez lata cierpieliśmy oglądając jego nudne walki i przyszedł nareszcie czas aby ktoś wybił mu to z głowy raz na zawsze.”

Jak widać już na samym początku Bonnar pokazuje dokładnie z kim chciałby się zmierzyć. Byłaby to pierwsza walka między tymi zawodnikami.

„Stephan jest częścią tego sportu i jesteśmy szczęśliwi mając go w swoim zespole,” powiedział szef Bellatora, Scott Coker. „On był także częścią największych walk w historii MMA i było to transmitowane przez Spike TV. Kiedy spojrzy się na naszą dywizję półciężką z takimi nazwiskami jak Rampage, Ortiz, King Mo, Emanuel Newton i inni – można zauważyć w jak wielu walkach może wziąć udział Stephan. Wielkie walki z wielkimi nazwiskami. Po rozmowie ze Stephanem wiem, że to jest to, czego on chce i chcemy to dać także naszym fanom.”

Oprócz samych walk, Bonnar będzie zaangażowany do kilku innych projektów, w tym komentowania i analizy walk. Na walkę „Amerykańskiego Psychopaty” poczekamy już niedługo, bo ma się ona odbyć jeszcze w tym roku.

One thought on “Stephan Bonnar podpisał kontrakt z Bellatorem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *