Sitthichai Sitsongpeenong vs. Marat Grigorian 3 na GLORY 36: Collision

GLORy 36

Kolejna mistrzowska walka w karcie grudniowej gali.

Kilka godzin temu podano kolejne zestawienia, które będą częścią gali GLORY 36: Collision. Podczas eventu o mistrzowski pas w kategorii lekkiej powalczą Sittichai Sitsongpeenong (112-30-5) oraz Marat Grigorian (48-9-1 1 NC).

Lekcy w przeszłości walczyli ze sobą już 2-krotnie, najpierw podczas gali Kunlun Fight 35 w grudniu zeszłego roku a później także na GLORY 28 w finale turnieju – oba starcia przez decyzję sędziów wygrywał zawodnik z Tajlandii.

Sittichai jest bardzo aktywnym zawodnikiem, który w tym roku stoczył już 9 walk. Ostatni raz 25-latek walczył we wrześniu przegrywając ze swoim rodakiem, Seperbonem, Banchamkiem. Pod szyldem GLORY Sittichai ostatni raz walczył w czerwcu, na gali oznaczonej numerem 31 odebrał on pas Robinowi van Roosmalenowi.

Grigorian po drugiej przegranej z Sittichaiem zawalczył na GLORY 30 z Djime Coulibaly, Ormianin znokautował Francuza w pierwszej rundzie. Później Marat zawalczył 2-krotnie na galach The Legend of Emei odprawiając przez TKO Steve’a Moxona i Mohameda El-Mira.

Gala GLORY:36 odbędzie się 10 grudnia w niemieckim Oberhausen.

2 thoughts on “Sitthichai Sitsongpeenong vs. Marat Grigorian 3 na GLORY 36: Collision

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *