Kategoria | K-1

Seminarium Sambo 2 Lublin 28 marca – Oleksandr Gorbatiuk

GLADIO , MADDOG , PRO-ACTIVE , SAMBOKRAKOW

http://www.GLADIO.com.pl
http://www.proactive.prv.pl
http://www.sambokrakow.pl

Centrum rekreacyjno-sportowe
Lublin, Al. Racławickie 21
(wejscie od ul glowackiego)
28 marzec godz 16.00
cena 30 zl
liczba miejsc ograniczona < 20 >
przedsprzedaz odbywa sie do momentu wyczerpania miejsc

Kontakt: gg – 6271193

SAMBO jest systemem walki opracowanym w byłym Związku Radzieckim. Sambo to inaczej SAMozashchita Bez Oruzhia, czyli „Samoobrona bez broni” (ang. „Self-defense without weapons”).

Styl ten jest popularny zarówno jako sportowe współzawodnictwo, jak i militarny oraz uliczny system walki. Wiele wschodnio- europejskich państw wybrało ten system do szkolenia swoich jednostek wojskowych, które nie raz wykorzystywały go skutecznie podczas działań wojennych.

Do repertuaru sambo wchodzą techniki powiązane z uderzeniami, kopnięciami, rzutami, sprowadzeniami do parteru, dzwigniami i różnego rodzaju duszeniami. System ten został opracowany w sposób naukowy, co przyczyniło się na pewno do efektu jaki otrzymano, a otrzymano ostatecznie broń, którą jest skuteczna samoobrona.

Oleksandr Gorbatiuk – życiorys
Oleksandr Gorbatiuk
Ur. w 1961 r. w Ukrainie. W wieku 9 lat trenował zapasy (styl klasyczny), a od 10 r. ż. rozpoczął treningi sambo sportowego w m. Winnica (Ukraina). Uczestniczył w wielu zawodach organizowanych przez Federację Sambo Ukrainy, był wicemistrzem Ukrainy wśród juniorów, następnie zdobył tytuł wicemistrza Ukrainy w sambo i judo. Równolegle trenował karate shotokan, ju-jutsu oraz aiki-jutsu.
W 1979 r. został powołany do wojska, gdzie odbywał służbę wojskową oraz szkolenie, a następnie szkolił żołnierzy jako instruktor samoobrony w kompanii Specnazu.

W 1986 r. ukończył studia magisterskie na Wydziale Wychowania Fizycznego oraz Przysposobienia Obronnego w Akademii Pedagogicznej w Winnicy (Ukraina), specjalizacja – trener-pedagog sztuk walk.

Po nadaniu stopnia oficerskiego prowadził szkolenia w różnych służbach mundurowych, pracował jako trener sambo i judo w Akademii Pedagogicznej w Winnicy na Wydziale WF i PO. Przygotował wielu zawodników, którzy na dzień dzisiejszy pracują jako trenerzy zarówno w cywilu jak i w służbach mundurowych. Posiada 5 dan w ju-jutsu i 1 dan w bu-jutsu.

W latach 1990-94 pracował jako nauczyciel WF w Szkole Podstawowej nr 66 w Krakowie oraz jako trener judo i sambo w klubie Pogoń (Skotniki).

W okresie 1994-2000 prowadził klub sportowy w Ukrainie oraz zajęcia z samoobrony w służbach specjalnych Ukrainy.

W 2000 r. powrócił do Krakowa i założył prywatną szkołę systemu sambo (samoobrona bez broni), która funkcjonuje po dzień dzisiejszy. Równocześnie przez 3 lata prowadził treningi judo w T.S. Wisła (Kraków).

Mistrz sambo Oleksandr Gorbatiuk prowadzi zajęcia, seminaria, szkolenia i obozy w zakresie sambo militarnego i sportowego.
Jednocześnie od 15 lat zajmuje się terapią manualną (chiropraktyką). Od 2003 r. prowadzi prywatny gabinet terapii manualnej w Krakowie, łącząc tym samym wiedzę o walkach z wiedzą o zdrowiu.

Film z poprzedniego semi, które odbyło się 28 lutego

[youtube:http://www.youtube.com/watch?v=gb1I8gbiNBs]

suplementy
Tags: , , , ,

2 komentarze to “Seminarium Sambo 2 Lublin 28 marca – Oleksandr Gorbatiuk”

  1. renek pisze:

    Mnie tam bardziej pasuje to pod grappling niż pod C/S

  2. Yoshi pisze:

    zapewniam Cie ze to Sambo 🙂 tam też trenują walki w parterze

Trackbacks/Pingbacks


Napisz komentarz

Dzisiaj polecamy


Najbliższa gala

ONE Championship: A New Breed 3

Data: 18.09.2020 – Impact Arena, Bangkok – Tajlandia

ACA 111

Data: 19.09.2020 – Moskwa – Rosja

UFC Fight Night: Covington vs. Woodley

Data: 19.09.2020 – UFC Apex, Las Vegas, Nevada – USA

Zobacz więcej gal »

Współpraca

Patronat medialny





Fight24 na FB i Twitter



Zaprzyjaźnione kluby

fight24 mma

Polecane serwisy

Kontakt

Znajdź nas na

Informacje

Popularne tagi

Alistair Overeem Anderson Silva Bellator BJJ BJ Penn boks Brock Lesnar Cain Velasquez Dana White Dan Henderson DREAM Fedor Emelianenko fight24.pl Frank Mir Gegard Mousasi Georges St. Pierre Grappling GSP Jan Błachowicz Jon Jones Josh Barnett Junior Dos Santos K-1 kickboxing KSW Lyoto Machida Mamed Khalidov Mariusz Pudzianowski mma MMA INFO MMA News Muay Thai Nick Diaz Randy Couture Rashad Evans Shane Carwin Tito Ortiz Tomasz Drwal TUF UFC

Copyright © 2020 SFD S.A..