Sambo 2010

6 thoughts on “Sambo 2010

  1. Fajnie widzieć kompilacje z tegorocznego turnieju Sambo, dzięki. Dobrze złożony filmik, podobał mi się. Mina typa jak tańczyły laski – bezcenna. Sporo z tych zawodników pewnie nadawałoby się do MMA, bo w sumie tam full contact go go!

    Fedor 5 miejsce – szału nie ma, dosyć kiepsko, ciekawe czy to przez tą kontuzje łapy, czy już się wypala, tak jak to wiele ludzi mu zarzuca. Swoją drogą niezła satysfakcja musi płynąć z pokonania Fedora na tych zawodach, bo w MMA jeszcze tego nie uświadczył nikt(no nie licząc tego 1 cut’a). ; b

  2. Filmik znakomity!
    Możemy tylo winszować Rosjanom, że włożyli tyle w rozwój Sambo. Szkoda, że u nas w wojsku zamierają z każdym rokiem turnieje- kiedyś było sporo- mistrzostwa Wp w zapasach, boksie etc., teraz pozostały tylko para zawody w Combat 56- ale nie sposób tu faktycznie zawalczyć, bo nikt przecież nie będzie łamał komuś palcy. Prosta odpowiedź dlaczego Rosjanie zaczynają brylować w sztukach walki- wszędzie są jednostki, a tam gdzie są otwiera- się szkoły Sambo, mało tego w małych miescinach członkostwo w klubie jest niemal bezpłatne, cwiczy każdy kto ma chęci, nie tylko ten kto ma zielone w portfelu i dzięki temu prawdziwych talentów będzie tam stale przybywać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *