Rudimar Fedrigo o przyszłości Chute Boxe i nie tylko…

 

Główny szef klubu Chute Boxe, który swoj okres prosperity przeżywał w czasach, gdy na ringu PRIDE królował Wanderlei Silva, a wschodzącymi gwiazdami byli Anderson Silva i Mauricio Rua – Rudimar Fedrigo udzielił ekskluzywnego, w którym podzielił się planami swoich zawodników i typami nadchodzących walk najbardziej znanych brazylijczyków w UFC.

Jakie są twoje plany dotyczące Chute Boxe?

Jesteśmy w bardzo dobrym okresie, po serii zwycięstw i zawodników dołączających do nas. Mamy pięciu zawodników walczących poza granicami kraju. Podobał mi się występ Cacareco, nie z powodu poddania, ale dlatego, że wydostał się z trudnej sytuacji. Chciałem zobaczyć czy jest w stanie poradzić sobie w takich momentach. Prawdziwy mistrz musi przezwyciężyć siebie, a on to zrobił. Został znokdaunowany, zregenerował się i zrobił to co robi najlepiej.

Luiz Azeredo podpisał kontrakt z Shine…

To doskonały kontrakt, który mnie zaskoczył i satysfakcjonuje. To umowa na 3 walki za dobrą kasę z możliwością występu w Japonii. Chcę go widzieć walczącego zarówno w Stanach jak i Japonii.

Jacy są kolejni zawodnicy którzy prowadzą negocjacje dot. walki poza granicami kraju?

Świetny zawodnik wagi ciężkiej – Vinicius. Jest wysoki, a przed nim świetlana przyszłość. Mamy jeszcze Nelsona „Jaca”, który jest naprawdę niezły i Thiago Bela, który pokonał Igora Chatubinhę. Ma dopiero 18 lat, a wkrótce będzie rządził.

Kiedy zobaczyły Cacareco w UFC?

Jest naprawdę bliski przejścia… kiedy się tam dostanie, to wiesz jaki jest nasz cel. Ma pełne prawo do walki o pas i na tym się skupimy. Jest blisko przejścia, pozostało jeszcze kilka detali…

Jaki jest twój typ w walce Shogun – Lyoto, którzy przecież trenowali w Chute Boxe?

Coś mi mówi, że Shogun wygra tę walkę. Nie wiem jak, ale czuję, że może to wygrać… to takie przeczucie.

Każdy mówi o walce Anderson Silva – Vitor Belfort. Jak sądzisz – co się wydarzy w tej walce?

Wydaje mi się, że Anderson wygra. To nieprzyjemne zestawienie (dla Silvy), Vitor ma szybkie ręce, dobre i mocne uderzenie, a do tego dobre Jiu-Jitsu, ale sądzę, że w oktagonie Anderson dobrze się czuje i nadal będzie rządził. Sądzę, że wygra i będę mu kibicował.

One thought on “Rudimar Fedrigo o przyszłości Chute Boxe i nie tylko…

  1. Taaa, tłumaczenie jak zwykle profesjonale, gramatyka i stylistyka języka polskiego na najwyższym poziomie, ba, może nawet tłumacz ma maturę z matematyki!!! Gratulacje dla profesjonalnego serwisu mma, gdzie byśmy przeczytali takie fajne newsy jak tu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *