Royce Gracie ambasadorem Bellatora

Określany pionierem MMA, Royce Gracie jest powszechnie uznawany za najbardziej wpływową postać tego sportu. Uczestnik jednych z najbardziej pamiętnych walk w historii MMA z czasów pierwszych gal UFC i PRIDE FC, Royce Gracie został oficjalnie ambasadorem marki Bellator, której właścicielem jest Viacom.

Royce Gracie o współpracy z Bellatorem

„Znam Scotta od dawna i zawsze go szanowałem nie tylko jako promotora, ale także jako osobę uprawiającą sztuk walki, która zawsze traktuje z szacunkiem zawodników i w pełni rozumie ich wartość. Bellator i Viacom chce dać fanom ekscytujące walki i umożliwić zawodnikom rozwój i wsparcie ich rodzinom. To jest to, czego chcę być częścią. UFC zrobiło świetną robotę w ciągu tych dwudziestu lat, budując ten sport i wynosząc go na poziom globalny i cieszę się, że mogłem być tego częścią. Bellator jest rosnącą w siłę organizacją i mam zaszczyt być teraz jej częścią, a wraz z poświęceniem utalentowanych ludzi związanych z firmą, możemy dalej zwiększać wzrost popularności tego sportu na całym świecie.”

Gracie zostanie natychmiast zaangażowany przez Bellatora wliczając w to nadchodzącą galę Bellator 131 na której odbędzie się walka w wadze półciężkiej między Tito Ortizem i Stephanem Bonnarem. Oprócz tego zobaczymy walkę o pas wagi lekkiej między Michaelem Chandlerem i Willem Brooksem. W związku z podjęciem współpracy z Roycem Gracie, zostaną zorganizowane seminaria, sesje z podpisywaniem autografów oraz promocyjne występy. Wszystko to, ma pomóc w międzynarodowej ekspansji Bellatora na całym świecie. Bellator i Royce Gracie będą również zaangażowani we wprowadzenie linii produktów sygnowanych marką Bellator oraz nazwiskiem Gracie. Debiut linii produktów odbędzie się w 2015 roku.

Scott Coker o współpracy z Roycem Gracie

„Zwykły telefon do Royce’a – legendy tego sportu, byłby zbyt prostym sposobem. Royce i rodzina Gracie, są bezpośrednio odpowiedzialni za stworzenie tego sportu, który znamy dzisiaj i jesteśmy bardzo szczęśliwi, że może on teraz dołączyć do rodziny Bellatora. Royce będzie odpowiadał za wiele różnych fajnych rzeczy w Bellatorze i czekam tylko na naszych zawodników, całą ekipę i co najważniejsze na naszych fanów, którzy dostaną szansę spotkać jedną z największych ikon tego sportu.”

Tłumaczenie z Bellator.com

One thought on “Royce Gracie ambasadorem Bellatora

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *