Robert Burneika vs Marcin Najman na MMA ATTACK 2?

(fot. sfd.pl)

Robert Burneika vs Marcin Najman na MMA ATTACK 2? To jeszcze nic pewnego I żadna ze stron oficjalnie nie potwierdziła tej informacji. Dziś w rozmowie telefonicznej z osobą związaną z organizacją MMA ATTACK niewiele mogłem się dowiedzieć ponieważ organizatorzy nie chcą zdradzać szczegółów mówiąc jedynie, że wkrótce przedstawią kartę walk.

Przypomnijmy, że Marcin Najman ma już za sobą jedną walkę w tej organizacji w formule K-1 z Przemysławem Saletą. Walka zakończyła się szybciej niż się zaczęła przez kontuzję nogi (pęknięty piszczel) Marcina Najmana po nieudolnych low kick’ach.

Robert Burneika znany bardziej pod pseudonimem „Hardkorowy Koksu” to pochodzący z Litwy zawodowy kulturysta mieszkający obecnie w Las Vegas. Robert znany jest także z tego, że w internecie pojawiały się jego videoblogi prezentujące treningi oraz omawiające dietę.

Czy występ „Koksa” w formule MMA, która jest mu praktycznie obca to dobry pomysł? Wszyscy pamiętamy przecież pierwsze pojedynki Mariusza Pudzianowskiego, którego masa mięśniowa bardzo przeszkadzała. Co prawda Robert Burneika może pochwalić się znajomością z Robertem Drysdale i brał udział w kilku zajęciach BJJ ale czy to wystarczy aby brać udział w walkach MMA w których przecież walczy się przekrojowo?

31 thoughts on “Robert Burneika vs Marcin Najman na MMA ATTACK 2?

  1. Czy oni z Polskiego MMA chcą takimi zawodnikami jak Najman i Burnejko (z całym szacunkiem do tego drugiego, który jest wybitnym kulturystą) koniecznie zrobić żenadę i cyrk.Z resztą nie wierzę by Burnejko chciał ryzykować kontuzją w jakiejkolwiek formule walki on ma przyszłość w kulturystyce gdzie jest predysponowany i oddany więc nie wierzę w takie śmieszne plotki, a Najmanowi proszę podziękujcie już bo to dno farsa i żenada… !!!

  2. Byłby to pojedynek bardziej celebrytów niż zawodowych fighterów. Mimo to, trochę wbrew logice, byłbym ciekaw postawy Hardcorowego Koksa w walce MMA lub K1. Natomiast co do jego przeciwnika to już wszystko zostało powiedziane i bardzo chciałbym nie oglądać ani nie słyszeć więcej o tym panu.

  3. dla mnie to niech sie bija to jest MMA przypomnijcie sobie czasy PRIDE 😛 moze byc ciekawie przeciez tu chodzi o show !:> a i tak wiadomo ze obydwoje nie podbija sceny MMA, ale popatrzec z checia popatrze 😛 wiec ja jestem ZA!!!

  4. Maciej: TAK TAK !!!!!!!!!! TO JEST TO I ZAMKNAC MRODE HEJTY JEBANE JAK SIE COS NIE PODOBA TO NIE OGLADAC ;] ALBO TEZ MOGLOBY NYC NAJMAN MALYSZ ALBO MROCZEK

    znowu ludzi próbujesz bluzgać śmierdzacy bękarcie starej lepiej pilnuj szmaciarzu HAHAHAHAHAHA

  5. Jason: Jak dla mnie to tylko PRowa plota nic wiecej

    Mam dokładnie takie same odczucia. Gdyby do walki miało dojść, to w jakiś sposób dano by to do zrozumienia, aby podbudować napięcie. Natomiast gadanie, że ukażą kartę walk za jakiś czas – to po prostu niezaprzeczanie plotce i trzymanie w niepewności, a plotka się rozchodzi. Niby nie jest to złe, ale niektórzy mogą biadolić na Roberta, że ma takie głupie pomysły. Ale pewnie po wszystkim to sprostują.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *