Ray Thompson: Darren Till musi pokonać kilku morderców z rzędu w wadze półśredniej

bloodyelbow.com

Ojciec i trener Wonderboya dementuje plotki o kolejnej walce.

Dopiero kilkanaście godzin temu pojawiła się informacja o planowanym zestawieniu Stephena Thompsona (14-2-1, 9-2-1 w UFC, #2 w rankingu UFC) do walki z Darrenem Tillem (16-0-1, 4-0-1 w UFC, #8 w rankingu UFC) a już pojawił się pierwszy znaczący głos zaprzeczający temu i hamujący głosy zachwytu nad zestawieniem półśrednich. Zdaniem Raya Thompsona Till nie zmierzy się w kolejnej walce z jego synem.

Z nikim nie rozmawialiśmy o walce z Tillem. Nie jestem pewny jak to dograno. Jeżeli chodzi o Tilla, on musi pokonać kilku morderców z rzędu w wadze półśredniej jak Wonderboy by dojść do czołówki.

My chcemy iść do przodu. Wyzwaliśmy Robbiego Lawlera od czasu jego walki z Woodleyem i nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Dlaczego? Dlaczego nikt z nami o tym nie rozmawiał? Nikt z UFC, nikt z obozu Lawlera, nikt. Wonderboy miał jedną z najbardziej niesamowitych, ekscytujących walk gdy mierzył się z Woodleyem na UFC 205. Ta walka była niesamowita! Druga była nuda głównie dlatego, że Wonderoby ścigał Woodleya po oktagonie przez pięć rund. Bierzemy część winy, ponieważ niezbyt często próbowaliśmy zaryzykować. Od tamtego czasu czujemy, że zostaliśmy wypchnięci z rejonów walki o pas. Nie twierdzę, że tak jest, ale tak to wygląda. Co się stało z rankingami?

Till jest niepokonany w zawodowej karierze, od czasu zakontraktowania przez UFC w 2015r. Anglik zanotował cztery zwycięstwa i jeden remis. Ostatnio jego ofiarą padł Donald Cerrone, podczas UFC Fight Night 118 24-latek pokonał go przez TKO w I rundzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *