Rashad Evans znowu bez przeciwnika

Planowana walka na UFC 133 między Rashadem Evansem a Philem Davisem nie dojdzie do skutku. Przyczyną jest kontuzja Phila Davisa. To już kolejny kontuzjowany rywal Rashada, wcześniej z walki wycofał się mistrz wagi pół-ciężkiej Jon Jones z powodów zdrowotnych.
Trwają poszukiwania  zastępcy kontuzjowanego Davisa, oferowano walkę Tito Ortizowi lecz ten nie przyjął. Wspomina się także, że walkę może przyjąć Lyoto Machida, lecz w tej chwili nie ma oficjalnych potwierdzeń w tej sprawie.
Rashad Evans nie walczył od maja 2010 gdzie pokonał na punkty Quitona Jacksona. Po tym zwycięstwie miał zawalczyć o pas mistrza UFC, lecz plany te pokrzyżowała zarówno jego własna kontuzja, jak i kontuzje niedoszłych rywali.

11 thoughts on “Rashad Evans znowu bez przeciwnika

 1. Dziwnie, że kościsty gibon JJ był niezdolny do walki by zawalczyć z Evansem, a szybko ozdrowiał i nie czekając na Evansa zestawili go z Rampage… Co do możliwej walki Evansa z Machidą to sądzę, że historia się powtórzy bo Evansowi taki przeciwnik w ogóle nie pasuje i nie ma na niego remedium choć fakt, że to jest sport to jest MMA i wszystko może się zdarzyć to stawiam na Machide. Co do Davisa to sądzę, że popłynąłby z Evansem.

 2. Adolf195: Dziwnie, że kościsty gibon JJ był niezdolny do walki by zawalczyć z Evansem, a szybko ozdrowiał i nie czekając na Evansa zestawili go z Rampage… Co do możliwej walki Evansa z Machidą to sądzę, że historia się powtórzy bo Evansowi taki przeciwnik w ogóle nie pasuje i nie ma na niego remedium choć fakt, że to jest sport to jest MMA i wszystko może się zdarzyć to stawiam na Machide. Co do Davisa to sądzę, że popłynąłby z Evansem.

  rehabilitacja łapy Jonesa troche trwała, chodź mówiąc szczerze teraz mogli go zestawić, ale z Jones-em walczy Rampage

 3. Już ponad rok czekam na walke mojego ulubieńca a tu znowu lipa…nic dobrego to nie wróży po ponad rocznej przerwie i abstynencji w octagonie z machida może być ciężko ale trzymam kciuki! WAR RASHAD

 4. _Luk:
  rehabilitacja łapy Jonesa troche trwała, chodź mówiąc szczerze teraz mogli go zestawić, ale z Jones-em walczy Rampage

  …no właśnie o tym pisałem mogli ale nie zestawili ciekawe dlaczego?!? Evans może się czuć nieco wydymany tym bardziej, że wygrał przecież z Rampage…czyżby kościsty gibon JJ nie bardzo chciał się zmierzyć z Evansem??? No cóż pożyjemy zobaczymy czy kościsty gibon JJ jest taki mocarz jak wszyscy o nim krzyczą…(???)

 5. Evans sam łapał kontuzje i przesuwali walke z JJ, także tutaj miał niefart, ale nie walczył ponad rok i nie wydaje mi się żeby było kandydatem numer 1 do pasa

  walka Jonesa z Rampagem zapewne dobrze się sprzeda

 6. Machida i Ortiz odrzucili walke z Sugarem.Rampage,Shogun,Griffin,Franklyn i lill Nog walcza.Jones i Dvis kontuzjowany.Zostaje hamill i jego wlasnie obstawiam.No chyba ze sciagna kogos ze SF.Ale w to szczerze watpie…

 7. Ignatioos: Machida i Ortiz odrzucili walke z Sugarem.Rampage,Shogun,Griffin,Franklyn i lill Nogwalcza.Jones i Dvis kontuzjowany.Zostaje hamill i jego wlasnie obstawiam.No chyba ze sciagna kogos ze SF.Ale w to szczerze watpie…

  tu może byc różnie nawet mogą odwołać jego występ, ale tracą main event

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *