Rafael dos Anjos przeprasza za to, że musiał wycofać się z pojedynku. Menadżer wyjaśnia jak doszło do kontuzji

ufc.com
ufc.com

Wczoraj jak grom z jasnego nieba padła informacja, że Rafael dos Anjos doznał kontuzji i nie zmierzy się z Conorem McGregorem na UFC 196.

W zeszłym tygodniu mistrz wagi lekkiej Rafael dos Anjos doznał kontuzji lewej stop i uraz był na tyle poważny, że odłożył w czasie bardzo mocno oczekiwany pojedynek z Conorem McGregorem. Dziś dowiedzieliśmy się, że w zastępstwie za Brazylijczyka wyjdzie do walki Nate Diaz, a sam pojedynek odbędzie się w limicie wagi półśredniej.

Zobaczmy jak całą sytuację skomentował Rafael dos Anjos:

„Przepraszam wszystkich swoich fanów i UFC. Mam za sobą 32 zawodowe walki i nigdy nie odwołałem żadnej z nich w związku z kontuzją, ale to sport kontaktowy i kontuzje się zdarzają. Wierzę w to, że Bóg wie wszystko i ma wobec mnie lepsze plany.”

Rafael dos Anjos Instagram
Rafael dos Anjos Instagram

Menadżer Rafaela dos Anjos, Ali Abdelaziz opowiedział w jaki sposób doszło do kontuzji:

„On wyprowadził kopnięcie i jego sparring partner je przyjął. Trochę go bolało, ale kontynuował dalej sparring. Potem zaczął pojawiać się mocny obrzęk i zadzwoniłem do UFC. Kazali odesłać go do lekarza, który stwierdził, że stopa jest złamana.”

One thought on “Rafael dos Anjos przeprasza za to, że musiał wycofać się z pojedynku. Menadżer wyjaśnia jak doszło do kontuzji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *